Reklama

Jej psy nie lubią choinki i dają temu wyraz. W tym roku znalazła sprytny sposób na to, by jej nie zniszczyły

Pies przy choince dog-wow

Scoop, Zoey, Chloe i Chancey Boy to urocze psiaki, które jednak potrafią przyprawić swoją opiekunkę o zawał. Tym razem znalazła sposób, by temu zapobiec!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 18.12.2020, 17:58, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Brenda pełni rolę opiekunki zastępczej. Jest w tej roli tak dobra, że psy, które zostaną adoptowane i muszą ją opuścić naprawdę tęsknią za swoim byłym domem. Nawet kiedy Brenda opuszcza dom tylko na chwilę, psy tęsknią i potrafią z tej rozpaczy naprawdę narobić szkód! 

Psy potrzebujące uwagi

Psy Brendy, kiedy ich opiekunka wychodzi nawet na chwilę, zmieniają się w prawdziwe bestie. Aby się czymś zająć i nie tęsknić, często niszczą rzeczy, które znajdą się w zasięgu ich łap i pysków. 

Ich opiekunka wie, że psiaki uwielbiają niszczyć rzeczy dookoła, dlatego wymyśla kreatywne sposoby na powstrzymanie ich przed destrukcją delikatnych przedmiotów i mebli. 

W tym roku psom na pewno nie uda się zniszczyć drzewka świątecznego!

Każdego roku Brenda nie może długi cieszyć się choinką. Nieważne jak bardzo się stara, w końcu wszystkie bombki lądują na ziemi, a choinka jest w strzępach. W tym roku psy będą musiały obejść się smakiem! Brenda zainwestowała 200$ w ochronę swojej choinki! Psy nie mają żadnych szans!

Ochrona choinki polega na otoczeniu jej płotem, którego psy nie mogą sforsować. Jak na razie pomysł działa – choinka się świeci, a psy nie zbliżają się do dekoracji. Czy jednak choinka wytrzyma do świąt? 

Ochrona choinki przed psami ©BRENDA HOFSTAD HUGHES

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz