Reklama

Kobieta słyszy zawodzenie dochodzące z ogrodu. Kiedy sprawdza skąd dochodzi, jest zrozpaczona

Kobieta słyszy zawodzenie dochodzące z ogrodu. Kiedy sprawdza skąd dochodzi, jest zrozpaczona cat-wow © Pixabay

Pewna kobieta mieszakająca w Kanadzie usłyszała płacz dochodzący z okolic jej posesji. Zaciekawiona postanowiła dotrzeć do źródła dźwięku. To, co zobaczyła absolutnie ją zaskoczyło.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 18.12.2020, 07:32, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Była noc, kiedy kobieta usłyszała zawodzenie dochodzące z jej ogrodu. Dźwięk nie ustawał, a z każdą przeciągająca się sekundą kobieta była coraz bardziej zaniepokojona.

W końcu zdecydowała się wyjść z domu i odszukać źródło tych przenikliwych dźwięków.

Błaganie o pomoc

Okazało się, że błagalne jęki były wydawane przez maleńkiego kota. Zanim kobieta zabrała malucha do domu, odczekała kilkanaście minut z nadzieją, że po szylkretowego malucha wróci jego kocia mama. Niestety, tak się nie stało.

Być może kocia mama upuściła kociaka podczas przenoszenia swoich młodych do kryjówki. Mały, samotny kotek był rozpaczliwie bezradny.

Mały i słaby

Kociak był tak młody, że jej małe oczka jeszcze się nie otworzyły. Kobieta zabrała zwierzę do domu i skontaktowała się z miejscowym wolontariatem, zajmującym się ratowniem zwierząt. Kociak, przytulony do termofora, został zabrany do schroniska dla zwierząt – Chatons Orphelins Montreal.

 

Nouveau cas chez COM : chaton naissant de 1 jour. Une dame a entendu un chaton pleurer dans la nuit, elle a vu que cela...

Posted by Chatons Orphelins Montréal - COM - Réseau d'entraide, sauvetages, adoptions on Wednesday, September 9, 2020

Pracownicy schroniska nadali kotce imię Carla. Maluch rzucił się na butelkę, gdy tylko wyczuł pokarm. 

Wojowniczka

Gdy Carla nieco urosła, trafiła do domu tymczasowego. Przytyła, nabrała sił i udowadnia, że jest nieustraszonym kotem. Kiedy już opanowała chodzenie i wspinaczkę, okazało się, że jej ulubionym zajęciem jest wspinaczka po meblach, natomiast jej ulubioną porą dnia jest wieczór, tuż przed snem, kiedy wskakuje na łóżko i zwija się obok swojej tymczasowej rodziny.

 

Disponible pour adoption: Carla, 11 semaines. La petite puce a été a la clinique et elle a eu ses vaccins. La puce va...

Posted by Chatons Orphelins Montréal - COM - Réseau d'entraide, sauvetages, adoptions on Wednesday, November 25, 2020

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz