Reklama

Bezpański pies wchodzi do centrum handlowego. Reakcja ochroniarza sprawia, że klienci wstrzymują zakupy

Bezpański pies wchodzi do centrum handlowego. Reakcja ochroniarza sprawia, że klienci wstrzymują zakupy dog-wow

Bezpański pies na Filipinach poczuł się w centrum handlowym jak w domu. Do czasu, gdy ochroniarz nie postanowił go wyprowadzić.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 19.12.2020, 07:56, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Jan Mart Calimpong przejeżdżał na segway'u przez centrum handlowe na Filipinach, kiedy zobaczył bezpańskiego psa leżącego pośrodku alejki. Pies oczywiście był bardzo szczęśliwy i zdawał się nie zauważać klientów robiących zakupy, którzy ze zdumieniem przechodzili obok niego.

Co tu robi pies?

Nie mamy pojęcia w jaki sposób psiakowi udało się dostać do sklepu nie będąc zauważonym przez ochroniarzy przy wejściu, jednak gdy już został przez nich dostrzeżony, musiał niestety opuścić miejsce swojego wypoczynku.

To w jakim stylu ochrona zdecydowała się wyprowadzić zwierzaka odebrało mowę wszystkim klientom – panowie z ogromną czułością i miłością przytulili psa, zanim wyprowadzili go z budynku. 

Po powrocie do domu, Jan Mart Calimpong, udostępnił w mediach społecznościowych nagranie z miejsca zdarzenia, gratulując pracownikom ochrony sposobu, w jaki potraktowali zwierzę.

 

Nice job Vista Mall employees. Though this dog entered the mall premises unnoticed, I was glad he was not treated harshly when sent back outside, instead the guard escorted him like he was their pet. 😍🐶😍🐶 To the Vista Mall Taguig management, I commend you for this. Ang cute lang kasi parang nainitan na talaga si doggy sa labas. 😅😅 For licensing usage, please contact licensi[email protected]

Posted by Jan Mart Calimpong on Friday, November 20, 2020

Film okazał się hitem internetu, jednocześnie przyczyniając się do odmiany losu bezpańskiego psa: menadżerowie centrum handlowego postanowili zaoferować mu „stanowisko” w zespole ochroniarzy, aby mógł spędzać jak najwięcej czasu w centrum handlowym!

Pies otrzymał imię Dogdog. Wraz ze swoimi przyjaciółmi po fachu przemierza alejki galerii handlowej, ku uciesze klienteli, zachwycającej się faktem, że centrum tak serdecznie wita zwierzęta!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz