Reklama

Suczka owczarka niemieckiego traci potomostwo. Kiedy podchodzą do niej kocięta, wszystkim płyną łzy

Suczka owczarka niemieckiego traci potomostwo. Kiedy podchodzą do niej kocięta, wszystkim płyną łzy dog-wow

Suczka owczarka niemieckiego nie umiała poradzić sobie ze stratą swoich dzieci. Kiedy poznała troje młodych kociąt jej życie odmieniło się na zawsze!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 20.12.2020, 17:38, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Krótko po tym, jak w sierpniu tego roku obrońcy praw zwierząt z Sunshine Dog Rescue znaleźli bezpańskiego owczarka niemieckiego na stacji benzynowej na granicy USA i Meksyku, doznali szoku: bezpańska suczka jest zaawansowanej ciąży!

Wszyscy byli podekscytowani faktem, że już niedługo na świecie pojawią się urocze szczeniaki. Niestety, ekscytacja szybko zamieniła się w panikę, ponieważ suczka urodziła młode przedwcześnie. Żadne ze szczeniąt nie miało realnej szansy na przeżycie. Psia mama tragicznie straciła cały miot.

Matka zastępcza

Rozpacz suczki Georgii była ogromna. Niedoszła mama wszędzie szukała swoich młodych, a jej frustracja nie pozwalała jej się uspokoić. Aby choć trochę ulżyć cierpieniu suczki, obrońcy praw zwierząt wpadli na pomysł – rozpoczęli w mediach społecznościowych poszukiwania młodych zwierząt, które potrzebują opieki matki karmiącej.

Wszyscy byli niezwykle zaaferowani, gdy Georgii pokazano troje kociąt, które straciły mamę. Właśnie wtedy, opiekunowie suczki doznali prawdziwego cudu! Suczka zaakceptowała kocięta i od razu się uspokoiła. Od chwili poznania, zastępcza mama nie odstępowała maluchów na krok! Opiekowała się nimi jak własnymi dziećmi, a nawet karmiła je piersią.

A co najlepsze: do tymczasowych opiekunów mamy i kociaków zaczęły napływać propozycje adopcyjne.

 

Jeśli Ty też chciałbyś dać dom bezdomnemu psu lub kotu, zajrzyj do naszych ogłoszeń adopcyjnych

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz