Reklama

Kiedy opiekunka husky wróciła tego dnia z pracy i otworzyła drzwi do salonu, przeżyła szok

Husky w mieszkaniu z pogryzioną sofą dog-wow

Husky tak tęskni za swoją opiekunką ,że doprowadza sofę i pół pokoju do absolutnej ruiny.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Najwidoczniej piesek cierpi na ogromny lęk separacyjny… 

Husky syberyjski o imieniu Pea (Groszek) jest zazwyczaj niezwykle słodki, ale kiedy jego opiekunka pozostawiła go samego w domu, potrafił podrzeć sofę na drobniuteńkie kawałeczki.

Pobojowisko zamiast salonu

Opiekunka, kiedy zastała w mieszkaniu kompletną ruinę, załamała ręcę...

Ten mieszkający w Chinach Husky, za nic ma zasady współżycia społecznego. Z żalu i złośliwości rozszarpał każdą poduszkę, pokrycie sofy i zniszczył co się dało. Mieszkanie wyglądało jak pobojowisko. Psu udało się też znaleźć i rozwłóczyć po pokoju wielką paczkę z psim jedzeniem. 

Zrozpaczona właścicielka nagrała całą destrukcję i udostępniła ją w sieci Douyin – chińskim odpowiedniku platformy TikTok. Zapytała też osoby oglądające jej video – jak czulibyście się, mając takiego psa jak mój? 

Zachowanie psa wynikać może albo z silnego lęku separacyjnego, albo z braku odpowiedniej stymulacji. Może zamiast w nową sofę trzeba było zainwestować w gryzak i zabawki? 

Wziąwszy pod uwagę to, że Groszek wygląda na video na zupełnie nieświadomego tego, że doprowadził swoją opiekunkę do załamania nerwowego.

Tak naprawdę, zachowuje się tak, jakby był dumny z ogromu zniszczeń, do którego doprowadził, można wnioskować, że jego postawa to po prostu efekt zadowolenia z tego, że w końcu widzi swoją opiekunkę. 

Niemniej jednak nie zazdrościmy jej sprzątania tego śmietnika. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz