Reklama

Kłóci się z dziewczyną, a potem mści się na niej w perfidny sposób

Przemoc wobec kobiety cat-sad © Shutterstock.com

Kiedy policja przyjechała na wezwanie do „kłótni domowej”, nie spodziewali się takiego finału. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pary kłócą się na całym świecie. Większości udaje się jednak rozwiązać problemy bez przemocy lub zbrodni. W tym przypadku niestety było inaczej. Wydarzenie, o którym informuje portal InfoNH, a które rozegrało się 10 grudnia w New Hampshire (USA), było mieszanką przemocy domowej oraz przemocy wobec zwierząt i skończyło się tragicznie. 

Niewinna ofiara 

Kiedy policja przybyła na miejsce wezwania, w mieszkaniu zastała parę. Kobieta była posiniaczona i pobita przez partnera. Okazało się jednak, że to nie całość przemocy, jakiej dopuścił się jej partner.

Jej ofiarą był też mieszkający z nimi kot. Przypadkowa, pośrednia ofiara domowej awantury i porywczego charakteru mężczyzny. 

30-letni José Castro w akcie wściekłości zabił kota swojej dziewczyny, a jego ciało wrzucił do śmietnika. Podczas policyjnego przesłuchania zaprzeczał zbrodni. Policjanci byli jednak nieugięci i przeprowadzili prawidłowe śledztwo. 

Zamordowany kot został wrzucony do pobliskiego kontenera na śmieci ©Shutterstock

Ciało kotka znaleźli w śmietniku pod domem, a kiedy przycisnęli Castro wystarczająco mocno, ten przyznał się nie tylko do pobicia dziewczyny, ale również zamordowania jej kota. 

Oskarżony o podwójną zbrodnię 

Castro wylądował na posterunku, a później w areszcie. Będzie odpowiadał za obie zbrodnie i mamy nadzieję, że otrzyma maksymalny możliwy wymiar kary. Życia kotu, który niczemu nie zawinił, nic już jednak nie zwróci. 

 

Hooksett Man Arrested After Killing Girlfriend’s Cat On December 10th, 2020 at 9:54 PM, Hooksett Police were...

Posted by Infonh on Friday, December 11, 2020
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz