Reklama

Ten pies jest mistrzem pierwszego planu na zdjęciach świątecznych. Padniecie ze śmiechu

Ten pies jest mistrzem pierwszego planu na zdjęciach świątecznych. Padniecie ze śmiechu dog-happy

Penny została adoptowana ze schroniska dwa lata temu. Wraz z rodzeństwem została porzucona pod śmietnikiem. Dziś jest gwiazdą rodzinnych zdjęć, a ostatnio również gwiazdą internetu!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Penny została adoptowana ze schroniska Northeast Animal w stanie Massachusetts (USA).

Jako szczenię Penny była bardzo nieśmiała, a pracownicy schroniska ostrzegali jej nową rodzinę, że po przeżyciach za młodu jest bardzo prawdopodobne, że jako dorosły pies suczka nadal będzie nieco wycofana i nieufna. 

Nikt nie przewidział takiej zmiany

Deanna Greenstein jest matką piątki dzieci, więc w jej domu zwykle jest głośno. Nikt nie był pewny, czy psiak odnajdzie się w tak gwarnym domu. Okazało się jednak, że nieśmiałość Penny zniknęła w momencie, gdy suczka opuściła schronisko. 

Penny jest teraz wyjątkowo otwartym psem, który kocha gwar i zabawę. Uwielbia też dzieci, z którymi mieszka i zawsze chce być w centrum zainteresowania.

Świąteczna gorączka

Kiedy Greenstein zaczęła planować rodzinną kartkę świąteczną, zdecydowała, że Penny także powinna być obecna na fotografii, ale kiedy zaczęła się sesja zdjęciowa, Penny nie była w nastroju do współpracy. Nie chciała siedzieć spokojnie obok swojego ludzkiego rodzeństwa, więc ostatecznie Greenstein postanowił spróbować zrobić zdjęcia tylko dzieciom.

Taka zmiana planów jeszcze bardziej nie przypadła Penny do gustu.

Była obrażona, więc zaczęła wyskakiwać przed aparat, szczekać, lizać telefon i wywoływać straszne zamieszanie. Skończyło się na zrobieniu około stu zdjęć w ciągu 20-minutowej próby sesji zdjęciowej.

Zmiana planów

Podczas późniejszego przeglądania zdjęć, rodzina nie mogła przestać śmiać się z Penny i jej „poz”. Przeglądając zdjęcia i oglądając całą zabawę, wspólnie wpadli na najlepszy pomysł – mama z dziećmi wspólnie wybrali jedno zdjęcie, które miało stać się kartką świąteczną, a następnie rozesłali je do bliskich, jako życzenia od Penny. W ten sposób rodzina stała się tłem dla wygłupów psa.

Bliscy rodziny Greensteinów byli zachwyceni nietypowym pomysłem. 

A co Wy sądzicie o takiej kartce świątecznej?

©DEANNA GREENSTEIN

Źródło: TheDodo.com

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz