Reklama

24 głodne i porzucone szczeniaczki znalazły tuż przed Świętami nowy dom. Nie uwierzycie, kto je adoptował!

Psiaki w klatkach dog-wow © Facebook.com/DailyMail

Ponad 40 psów zostało znalezionych przez policję z Gloucestershire w bagażniku ciężarówki – prawdopodobnie były przewożone z farmy zwierząt. Były w stanie agonalnym. Do części z nich uśmiechnął się jednak los. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 28.12.2020, 14:29, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

 

Mężczyzna ładuje szczenięta do ciężarówki 

O tym,  że życie wielu psów może być zagrożone poinformował policję w Gloucestershire anonimowy telefon.

Natychmiast wkroczono do akcji i na autostradzie zatrzymano 24-letniego obywatela Wielkiej Brytanii, który w bagażniku miał prawie 40 szczeniąt różnych ras. Były w bardzo złym stanie. 

Szczenięta miały od 5 do 8 tygodni. Były wśród nich małe chihuahua, beagle, border collie i inne rasy. Psy były zamknięte bez wody i bez jedzenia. Były już odwodnione i wygłodzone. Policja podejrzewa, że zostały skradzione z hodowli lub przewożone z nielegalnej farmy zwierząt. 

Szczeniaki zaopiekowane

Pieski natychmiast objęto opieką weterynaryjną, ale niestety wiele z nich nie przeżyło. Udało się uratować zaledwie 24 szczeniaczki. 

Po odkarmieniu i zaszczepieniu maluchy zostały przeznaczone do adopcji. I tu – niespodzianka- wiele z nich zostało zaadoptowanych przez funkcjonariuszy policji z Gloucestershire, które przez kilka tygodni ich walki o życie, zdążyli się już z nimi zaprzyjaźnić. 💖🐕💖

Mężczyzną, który został zatrzymany przy przewożeniu zwierząt, stanie przed sądem. Choć nie wszystkie maluchy udało się uratować, wszystkie 24 szczenięta znalazły nowe domu – w dużej mierze, u policjantów! 

 

Cops rescued them...then gave them a home forevermore 💙👏

Posted by Daily Mail on Tuesday, December 22, 2020

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz