Reklama

Oto najpiękniejszy pies 2020 roku!
zobacz informacje o obrazie
© Shutterstock

Oto najpiękniejszy pies 2020 roku!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano aktualizacja dnia

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Zastanawiałeś się, który pies został uznany za najpiękniejszego na świecie? Decyzję w tej sprawie, jak co roku, podjął brytyjski Westminster Kennel Club podczas swojej dorocznej wystawy psów.

Podczas tegorocznej wystawy psów rasowych organizowanej przez amerykański Westminster Kennel Club za najpiękniejszego psa roku uznano... pudla! Jest czarny i ma zaledwie 3 lata, a już pokonał wszystkich rywali w kilku konkurencjach.

Tym samym rok 2020 staje się oficjalnie rokiem pudla, ponieważ rasa ta jest również jedną z najbardziej poszukiwanych w internecie ras w minionym roku.

Doroczny konkurs

Westminster Kennel Club Dog Show to jeden z najstarszych psich klubów sportowych w Ameryce. Co roku, w czerwcu, organizuje jedną z najważniejszych wystaw psów rasowych na świecie.

Przez cały weekend ponad 3000 czworonogów zamieszkuje Madison Square Garden w Nowym Jorku, rywalizując między sobą w konkursach agility, posłuszeństwa i piękności.

Gwiazda, która skradła show

W najważniejszej kategorii całej wystawy – Best in Show – zwyciężył pudel o imieniu Siba. 3-letni piesek jest nienagannie wypielęgnowany, a na swoim koncie ma już zwycięstwa w kategorii najpiękniejszych psów w 19 krajach. W 2020 roku to właśnie Siba jest najpiękniejszym psem!

Warto wspomnieć, że ostatnim razem na podium amerykańskiego konkursu pudel znalazł się w 2002 roku.

Panie i Panowie, przed Wami najpiękniejszy pies tego roku – Siba! 

PS. Musimy jednak dodać na marginesie, że dla nas najpiękniejszy jest nasz własny pies. 

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz