Reklama

Pies przerywa mecz piłki nożnej. Ale nikt nie spodziewa się tego, co zrobi jeden z piłkarzy!

Pies na murawie dog-wow © Youtube.com/worldwide news

Decyzja o wbiegnięciu na murawę okazała się najlepszą rzeczą, jaką mógł zrobić ten pies! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ten mecz, który odbył się w Wigilię w La Paz w Boliwii był wyjątkowy nie tylko ze względu na datę, ale przede wszystkim na to, co się wydarzyło w trakcie rozgrywki. 

Niespodziewany gość na meczu

Otóż w czasie meczu między klubem Atlético Nacional Potosí i klubem The Strongest, na murawę boiska wdarł się pies. W paszczy dzierżył zdobycznego piłkarskiego korka. 

Pies wbiegł pomiędzy piłkarzy i w pewnym momencie postanowił położyć się na boisku, by w spokoju pożuć buta. 

W tym momencie do psa podbiegł jeden z piłkarzy klubu The Strongest Raul Castro. Złapał psa, wziął go na ręce i wyniósł z boiska. Po drodze biały pieszczoch otrzymał mnóstwo głasków od wszystkich piłkarzy. Choć mecz trzeba było na chwilę przerwać, nikt nie złościł się na uroczego psiaka, którego zabrano do schroniska. Castro po chwili przerwy wrócił do gry. Nie zapomniał jednak o psie. 

Pies znajduje nowy, piłkarski dom

Kilka dni później Castro skontaktował się ze schroniskiem i zgłosił chęć adopcji psa. Schronisko wyraziło zgodę i pies zamieszka z piłkarzem. Raul Castro postanowił dać psu na imię Cachito – tak bowiem nazwali go widzowie, który oglądali mecz. Teraz Cachito będzie miał tyak dużo butów z korkami do gryzienia, ile zapragnie! 

Co ciekawe, pies niewątpliwie przyniósł Castro i całej drużynie szczęście, bo w meczu, który przerwał swoją obecnością, The Strongest zwyciężyło z Atlético Nacional Potosí 3 do 0! 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz