Reklama

Niemowlę i szczenię alaskan malamute spotykają się po raz pierwszy: to video osłodzi Twój dzień

Niemowlę i szczenię alaskan malamute spotykają się po raz pierwszy: to video osłodzi Twój dzień dog-happy

Mia i Teddy nie mogli przewidzieć rezultatu ich pierwszego spotkania. Dziewczynka zyskała nową „przytulankę”, a psiak – nowego, najlepszego przyjaciela. 

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pierwsze spotkanie zwierzęcia i dziecka to zawsze magiczny moment.

Jeśli, tak jak w tym przypadku, zwierzak bardziej przypomina pluszaka niż psa, chwila staje się tym bardziej godna uwiecznienia.

Pluszowy alaskan malamut

Rodzice Mii nagrali jej pierwsze spotkanie z czworonogiem. Filmik bez wątpienia jest najbardziej uroczą rzeczą, jaką dzisiaj zobaczysz. 

Scena rozpoczyna się od posadzenia dziecka na podłodze pokoju. Gdy tylko mały alaskan malamute zobaczył nieznanego mu dotąd członka rodziny, natychmiast postanowił się przywitać. Psiak zaczął całować dziewczynkę i przymilać się do niej.

©YouTube

Początek prawdziwej przyjaźni

Mała Mia początkowo wydaje się zdezorientowana – przecież przytulanki nie są prawdziwe! Gdy tylko dziewczynka zaczyna raczkować po pokoju, psiak natychmiast wyrusza za nią. Kiedy zarówno dziewczynce, jak i psu, udało się wdrapać na kolana taty, wszystko staje się jasne – tych dwoje z pewnością pozostanie przyjaciółmi na długie lata!

Już na pierwszy rzut oka widać, że Teddy chce uczestniczyć w życiu dziecka, a mała Mia z chęcią mu na to pozwoli.

Nagranie przedstawiające ten piękny moment możecie zobaczyć poniżej.

Pamiętaj, by nigdy nie zostawiać dziecka bez opieki, kiedy bawi się z psem. Nawet najłagodniejsze zwierzę może stanowić zagrożenie, jeśli dziecko niechcący wyrządzi mu krzywdę. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz