Reklama

Opiekunka umiera podczas spaceru: 14-letniemu psu grozi bardzo smutny los

Pies u weterynarza dog-sad

Życie tego psa nagle wywróciło się do góry nogami. Staruszek podczas spaceru ze swoją opiekunką był świadkiem jej śmierci. 
 

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Los zwierząt, które zostają nagle same po śmierci opiekuna, zawsze staje pod znakiem zapytania. Czy trafią na bruk, czy może ktoś się zdecyduje na adopcję? Z takim dylematem musiał się zmierzyć pewien 14-letni kundelek.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia mieszkający w niemieckim Mülheim pies został całkiem sam. Podczas spaceru ze swoją ukochaną opiekunką był świadkiem jej zawału. Niestety, kobieta nie przeżyła.

Lekarz-anioł

Wyglądało na to, że zwierzak będzie musiał trafić do schroniska, ponieważ ludzie niechętnie adoptują starsze psy. Na szczęście weterynarz psiaka porusza niebo i ziemię, by mu pomóc.

Christoph Höptner, lekarz weterynarii, zmartwiony przyszłymi losami pieska zamieścił na Facebooku post, w którym prosi użytkowników o pomoc. Ma nadzieję, że dzięki rozgłosowi sprawy, uda się znaleźć dom dla starszego psa.

I wtedy zdarza się bożonarodzeniowy cud. Działania weterynarza przynoszą pożądany skutek. Jego post w niedługim czasie został udostępniony ponad 5,5 tysiąca razy i wzbudził ogromne zainteresowanie losem zwierzęcia.

Na razie udało się znaleźć dom tymczasowy dla psiaka. W licznych komentarzach pod postem lekarza użytkownicy Facebooka szukają rozwiązania dla zwierzęcia i życzą mu, aby wszystko się ułożyło.

Przyłączamy się do tych życzeń.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz