Reklama

Bezdomny pies śpi w podejrzanej dzielnicy: przechodzący mężczyzna robi coś wzruszającego

Mężczyzna podnosi coś z ulicy dog-wow

Małe akty miłości dodają otuchy, kiedy zawiedzie cały świat. Poznajcie bezdomnego psa, którego życie na parę minut stało się odrobinę lepsze.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Życie bywa dla psów okrutne. Wyrzucone na bruk z dnia na dzień tracą nadzieję, że ich opiekun zmieni zdanie i weźmie je z powrotem do domu. Układają sobie więc życie na nowo: szukają miejsc, gdzie można się przespać i dostać coś do jedzenia. Niestety, wiele osób napotykających na swej drodze bezdomnego psa, przechodzi na drugą stronę ulicy, w najlepszym razie odwraca wzrok.

Ale nie w tym przypadku.

Anonimowy anioł

To nagranie z miejskiej kamery to dowód na to, że świat nie do końca jest zły i są ludzie, którzy potrafią tak po prostu kochać.

Na filmiku widać zmarzniętego psa leżącego na ulicy na cienkiej płachcie, kulącego się, by tracić jak najmniej ciepła. W pewnej chwili podchodzi do niego anonimowy mężczyzna.

W pierwszej reakcji wstrzymujemy oddech, w strachu, że tajemnicza postać chce skrzywdzić zwierzaka. Ale mężczyzna bez namysłu podnosi koc leżący parę metrów dalej i okrywa nim psiaka. Jeszcze przez chwilę głaska biedaka i spokojnie odchodzi w swoją stronę.

Filmik jest dowodem na to, że samotny jak palec zwierzak, dzięki małemu aktowi solidarności i miłości, może odzyskać wiarę w ludzi.

Nie wiemy, jak potoczyły się dalsze losy bezdomnego psiaka. Mamy głęboką nadzieję, że znalazł już kochający dom.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz