Reklama

Kobieta adoptuje troje kociąt: labarador je obwąchuje i robi coś nie do pomyślenia!

Dwoje leżących kociąt dog-cat-wow

Kendal przywozi do domu nowych czworonożnych lokatorów. Jej pies podchodzi do futrzanego „nabytku” i robi coś nie do pomyślenia.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 11.01.2021, 06:00, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Kiedy został ogłoszony lockdown, mieszkająca w Kalifornii Kendal Benken, niewiele mając do roboty, postanowiła spełnić swoje marzenie i zaadoptować koty. Brzmi super, prawda?

Jest jedna rzecz, o której musicie wiedzieć. Kendal miała już w domu współlokatorkę: labradorkę o imieniu Truvy, która nie miała wcześniej do czynienia z kotami. Dlatego kobieta po opuszczeniu z trojgiem kociąt schroniska Jelly’s Place w San Pablo, wracała do domu z duszą na ramieniu, zadając sobie wciąż pytanie: jak Truvy zareaguje na dwanaście futrzanych łapek.

Pod matczynymi skrzydłami

Kiedy Kendal weszła do domu z maluchami, ostrożnie przedstawiła je psu, modląc się w duchu, by je zaakceptowała. I wtedy Truvy zrobiła coś niesamowitego!

Psinka dała swojej opiekunce do zrozumienia, że przejmuje kontrolę nad kociętami i od teraz to ona będzie ich matką!

- To takie zabawne! Kiedy je przyniosłem, natychmiast powiedziała:  „Zostaw to mnie”. Wzięła je jakby były jej własnymi dziećmi – zwierzyła się Kendal.

Truvy nigdy nie spuszcza kociąt z oczu. Siada obok nich, obserwuje każdy ich ruch i nieustannie je myje. A kiedy Kendal próbuje je karmić butelką, suczka najwyraźniej nie jest szczęśliwa, że ktoś inny opiekuje się jej dziećmi: próbuje wypchać kobietę z pokoju, dając jej do zrozumienia, że ona się lepiej zajmie maluchami. Pewnego razu schowała je nawet w pudle za komodą, by nikt nie mógł się do nich dostać.

Doprawdy, relacje psio-kocie nie przestają nas zaskakiwać.

 
Meet Truvy! This 105 pound Lab mix thinks SHE is the real foster mom to these kittens!

Meet Truvy! This 105 pound Lab mix thinks SHE is the real foster mom to these kittens. @WatchdogMary Here is a link to their story: https://www.watchdogmary.com/new-blog/2020/5/15/big-dog-meets-tiny-orphaned-kittens-and-instantly-adopts-them-all

Posted by WatchdogMary on Tuesday, May 5, 2020

Źródło: The Dodo

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz