Reklama

Mężczyzna otwiera okno: to co widzi na balkonie sąsiada, mrozi mu krew w żyłach

Kot_na_balkonie cat-angry © Facebook.com/Veronique Scarica LA Spame

Ta historia, która miała miejsce w jednym z uroczych, francuskich miasteczek przeraża. Jak można być tak bezwzględnym?

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Na jednym z osiedli w miasteczku Aubagne na południu Francji mieszkaniec zamknął na balkonie kota!

Biedne zwierzę siedziało samo przeraźliwie miaucząc, podczas gdy jego opiekun był w mieszkaniu i … udawał, że go nie ma! Kot nie miał się nawet gdzie załatwić. 

Wymuszona interwencja ratownicza 

Sąsiedzi, którzy mieszkali w pobliżu i widzieli zamkniętego na balkonie kota, nie mogli już dłużej patrzeć i słuchać jego cierpień. Widząc, że sytuacja się nie zmienia, postanowili skontaktować się ze stowarzyszeniem opieki nad zwierzętami SPAME (Society for the Protection of Abused and Stray Animals) i uratować w ten sposób kota. 

Wolontariusze zareagowali bardzo szybko. Z pomocą straży pożarnej udało się odłowić kota z balkonu. Zabrano go bez interwencji w mieszkaniu i bez konsultacji czy dyskusji z opiekunem. 

Okazało się, że kociak (a w zasadzie kotka) jest młoda, ma zaledwie około roku. Poza odrobiną strachu i wychłodzeniem nic jej się nie stało. W stowarzyszeniu została zbadana przez weterynarza i przekazana do adopcji. 

 

😡😡😡😡 Comment peut-on être aussi cruel 😡😡😡😡 cette petite minette était volontairement séquestrée sur un balcon au milieu...

Posted by Veronique Scarica LA Spame on Wednesday, December 30, 2020
 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz