Reklama

Stoicki kocur i rozbrykana kózka – to video to hit YouTube’a! (VIDEO)

<p>Mała k&oacute;zka uparcie stara się &quot;zbarankować&quot; kota</p> cat-happy

Czasami najlepsze przyjaźnie to te najbardziej nieprawdopodobne. Kózka i kot to dość niezwykły duet i trzeba przyznać, że maluch często wystawia kocią cierpliwość na próbę!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Tryknąć kota

Młode kozy mają chyba we krwi to, że starają się wszystko i wszystkich ubóść główką. Tak też kózka z filmiku, który podbił Internet, próbowała zrobić ze swoim kocim przyjacielem. Kot chyba nie miał nastroju do żartów… mimo że w kocim języku „barankowanie” jest oznaką sympatii!

Pierwsze próby tryknięcia kota czynione są z pewną dozą niepewności. Kot próbuje po prostu pójść do innego pokoju, ale jego mała, zadziorna przyjaciółka nie daje za wygraną!

Uparta... jak koza

Kózka ponownie staje na kociej drodze i szykuje się do „natarcia”. Kot uznaje, że zastosuje strategię obojętności – udaje, że nic nie obchodzą go wybryki mniejszego zwierzaka. Następnie próbuje odsunąć się na bok, ale nie spodziewa się, że to jeszcze bardziej rozochoci kózkę!

Najwyraźniej kózka postanowiła, że tego dnia ubodzie kogoś głową i z uporem dąży do celu. W pewnym momencie kot zaczyna tracić cierpliwość… i daje ostrzeżenie, pokazując wyraźnie, kto tu jest szefem! Syknięcie i delikatne, ale dosadne pacnięcie łapą chyba zadziałały, ponieważ kózka w końcu się wycofała i dała za wygraną… Przynajmniej na razie!

Źródło: The Animal Rescue Site
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz