Reklama

Opiekunka ogląda telewizję z psem: nagle golden retriever widzi coś, co powoduje, że oboje wyskakują z kanapy

Opiekunka ogląda telewizję z psem: nagle golden retriever widzi coś, co powoduje, że oboje wyskakują z kanapy dog-wow

Podczas spokojnego wieczoru w domu z psem, młoda kobieta dokonała nieoczekiwanego odkrycia. Okazuje się, że aby się zakochać, rzeczywiście potrzeba kilka sekund!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 14.01.2021, 18:06, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Finn to golden retriever, który jest bardzo ciekawy otaczającego go świata. Kiedy jego opiekunka włączyła telewizor, żeby obejrzeć zawody w psim sporcie agility, Finn szybko zainteresował się psami na ekranie.

Do zakochania jeden krok

Jeden z psich zawodników szczególnie zwrócił jego uwagę. Zainteresowanie Finna było tak ogromne, że śmiało można stwierdzić, że zakochał się w poruszającej się z wdziękiem suczce, którą zobaczył na ekranie. 

Widząc, z jakim uczuciem jej pies dopinguje nieznajomej ukochanej, kobieta szybko wzięła smartfona i sfilmowała swojego psiaka. Film stał się hitem w sieci, a internauci mieli nawet nadzieję, że gdy nagranie stanie się popularne, to możliwe będzie spotkanie suczki z księciem z bajki.

Z kobietami od małego

Co ciekawe, Finn ma już w domu jedną psią kobietę – swoją siostrę. Jak wynika z opisu na instagramie zwierzaków, Xena jest małą księżniczką w domu, a Finn jest jej małym nieznośnym braciszkiem. Przebywanie na jednej przestrzeni z suczką na pewno nauczyło psiaka pokory i odpowiedniego zachowania w stosunku do kobiet. 

Poniżej możecie obejrzeć nagranie momentu, w którym Finn dopinguje nieznajomą.

A my, tak jak internauci, również mamy nadzieję, że Finn odnajdzie swoją prawdziwą miłość!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz