Reklama

Kobieta słyszy wystrzał w ogrodzie. Kiedy patrzy przez okno, zaczyna krzyczeć

Okno z kuchni dog-sad

Koszmarna sytuacja, w którą aż trudno uwierzyć! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Juliette Perrin była w kuchni swojego domu w La Garde (Prowansja, Francja). W ogrodzie bawił się jej pies. Nagle Juliette usłyszała wystrzał. To dość niespotykane w tym całkiem spokojnym miasteczku, więc zaniepokojona wyjrzała przez okno. I wtedy zobaczyła jak jej pies biegnie ku niej i przeraźliwie piszczy. 

Ktoś postrzelił psa

Okazało się, że 8-miesięczna suczka Peppa została postrzelona z wiatrówki. Juliette natychmiast zabrała psa do weterynarza. Na szczęście – zdaniem medyka – nie został poważnie ranny i powinien szybko dojść do siebie.

Opiekunka postanowiła złożyć zawiadomienie o przestępstwie, ale sprawa jest trudna, bo nie było żadnych świadków i trudno ocenić kto mógł strzelić do psa. Zwłaszcza że suczka nie należy do hałaśliwych i nie stwarza problemów. 

Juliette prosi na Facebooku swoich znajomych i sąsiadów o pomoc w identyfikacji sprawcy, ale jak wiemy, szanse są małe. 

 

Hier midi on a tiré sur mon chien à la chevrotine dans notre jardin, chemin du vieux colombier à la garde, si quelqu'un a vu ou entendu quelque-chose merci de partager ❤️

Posted by Juliette Juliette on Sunday, January 10, 2021

Sytuacja jest smutna dla nas wszystkich, bo to oznacza, że osoby, które nienawidzą psów i urządzają na nie polowania, nie ograniczają się już „jedynie” do porzucania przy drogach kiełbasek nadziewanych trutką lub gwoźdźmi, ale zaczynają strzelać do niewinnych zwierząt, które bawią się spokojnie we własnym ogrodzie! To naprawdę przerażające! 
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz