Reklama

Bohaterka reality show bulwersuje fanów swoją wypowiedzią o umierającym psie

Estefanía Carbajo dog-wow

Estefanía Carbajo

© Mediaset

Wykorzystała agonię swojego psa, by zareklamować krem!  😡😡😡

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Jedna z bohaterek popularnego w Hiszpanii teleshow "La isla de las tentaciones" wykorzystała śmierć swojego psa by zareklamować w internecie krem do twarzy. Fani są zdruzgotani. 

Estefanía Carbajo, celebrytka z telewizji, cieszy się ogromną popularnością – ma prawie pół miliona followersów na Instagramie. Za taką popularnością idą spore pieniądze od koncernów za polecanie ich produktów. Tym razem jednak Estefania nieco przesadziła. 

Estefaniaaaaaaa... co ty mówisz?

Estefania wyznała swoim fanom, że bardzo cierpi z powodu choroby jej ukochanego psa Horusa. Pies jest już jedną łapką na tęczowym moście. To właśnie z powodu tych zmartwień, Estefania nie było zbyt często obecna na Instagramie przez ostatnie dni. 

Przepraszając fanów za nieobecność i wyjaśniając jak bardzo martwi ją zdrowie ukochanego szpica, którego musiała odwieźć do weterynarza, Estefania mówi, że takie zmartwienia pozostawiają ślady na jej twarzy, na które najlepszy jest ten właśnie krem. 

Takie wykorzystanie choroby psa sprawiło, że fani się zagotowali. Komentarze umieściło aż 1,6 mln osób. I choć nie wszystkie są negatywne widać, że celebrytom nie wszystko jednak wolno. 

 

W Polsce też mieliśmy kilka przypadków podobnie spektakularnie przeprowadzonych przez internetowych celebrytów kampanii – jedna z influencerek mówiąc o prawie do aborcji, reklamowała czekoladowe batoniki. Na szczęście jednak żadna z naszych „gwiazd” nie zniżyła się do wykorzystania w reklamie odejścia swojego pupila.  👇👇

Wyspa pokus

Estefanía Carbajo znana jako Fani zdobyła popularność w pierwszej serii tego popularnego w Hiszpanii reality show, który nie doczekał się jeszcze polskiej wersji, choć  w wersji amerykańskiej był nadawany przez Polsat w 2001 roku. Jest to format, w  którym 5 par w kryzysie zostaje rozdzielonych i podzielonych na grupy pod względem płci. Przez kilka tygodni każda z grup mieszka  z 10 singlami płci przeciwnej na rajskiej wyspie. Komu uda się oprzeć pokusie?

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz