Reklama

Adoptowany kot widzi jak jego opiekun wchodzi do oceanu. To, co robi, zadziwia świat! (VIDEO)

kot pływa cat-wow

Nathan to kot, którego inne koty mogą podziwiać bądź… odwracać się od niego z pogardą. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

No bo kto to widział, żeby kot lubił wylegiwać się na plaży i pływać w oceanie? A to właśnie jest ulubione hobby tego adopciaka, który jest najbardziej znanym pływakiem w futrze w Australii, a prawdopodobnie również na całym świecie! 

„Czarna rybka” w pudełku 

Nathan znalazła się w schronisku jako mały kociak. Znaleziono ją na poboczu drogi.  Miała szczęście – została dość szybko zaadoptowana przez Riana i Melissę. Nie przez pomyłkę piszemy o Nathanie „ona” – to kotka, a męskie imię jest dziełem z jednej strony przypadku, z drugiej żartu. 

Nathan mieszka z Rianem i Melissą w Queensland. Para uwielbia wodę. Pływanie i surfing mają we krwi. Kiedy zajęli się kotem, zaczęli zabierać go ze sobą nad wodę. Pewnego dnia, Nathan zobaczył pływającego Riana i postanowił mu towarzyszyć! Wszedł do wody i od tej pory stał się jej zagorzałym wielbicielem. 

Jest z nami dopiero od kilku miesięcy, ale już pływa lepiej ode mnie – komentuje Rian. 

Para zdecydowała się adoptować drugą kotkę – Winnie. Też jest zabierana na plażę i powoli przyzwyczaja się do wody. Jak dotąd nie zdecydowała się towarzyszyć opiekunom oraz koleżance w wodnych harcach, choć już nie boi się wchodzić do wody. 

Pływający kot gwiazda Instagrama 

Profil Nathana, plażowego kota obserwuje już ponad 500.000 osób, co czyni z niego pretendenta do jednej z największych gwiazd kociego Instagrama. Jego opiekunowie są dumni z tak doskonałego pływaka, a ludzie nadal nie mogą uwierzyć w tego pływającego kota. Choć zdjęcia i video nie pozostawiają złudzeń co do tego, że ten kot naprawdę to uwielbia! 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz