Reklama

Wzruszające spotkanie opiekunki z Brutusem: psem, który zaginął podczas eksplozji w Madrycie (VIDEO)

Wzruszające spotkanie opiekunki z Brutusem: psem, który zaginął podczas eksplozji w Madrycie (VIDEO) dog-happy © Facebook: Laura Fernández Marbán

Niedawno W centrum Madrytu przy ul. Toledo doszło do tragicznej w skutkach eksplozji. Całkowicie zniszczone zostały trzy najwyższe piętra jednego z budynków, zginęły cztery osoby.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 31.01.2021, 15:17, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

W efekcie wybuchu, którego prawdopodobną przyczyną była awaria pieca gazowego, zginęły cztery osoby, a wiele osób zostało rannych. Siła eksplozji była ogromna, więc nic dziwnego, że wystraszyła także Brutusa. 

Strach i poszukiwania

W dniu katastrofy, w pobliżu budynku była Laura Fernández Marbán – opiekunka Brutusa. W chwili eksplozji pies bardzo się wystraszył i silnym szarpnięciem wyrwał się kobiecie. Laura przez wiele dni szukała swojego czworonoga na ulicach Madrytu, niestety bezskutecznie. Zamieszczała też ogłoszenia w mediach społecznościowych.

Pies odnalazł się dopiero w minioną niedzielę, w okolicy ulicy Delicias. Brutus był przerażony i ranny. Kobieta oczywiście zabrała zwierzaka do weterynarza, jednak najważniejsze było, że jej pupil nareszcie się odnalazł.

Ich wzruszające spotkanie możecie obejrzeć na video poniżej. Na szczęście dzielnemu pieskowi nie grozi już żadne niebezpieczeństwo. 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz