Reklama

Izrael. Boeing 737 zaatakowany przez nietypowego szpiega!

Kokpit samolotu zniszczenia cat-wow
© Facebook.com/Air Plus News

Nie tylko zdobył dostęp do samolotu, ale zdążył zjeść część tapicerki! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 08.02.2021, 17:53

Pandemia uziemiła bardzo wiele samolotów, które nawet miesiącami nie wzbijają się w przestworza. Jeden z Boeingów 737 stacjonujący na lotnisku Ben Gurion w Tel Avivie nie latał od kilku miesięcy.

Stał na bocznym pasie i w zasadzie nikt się nim nie interesował, aż do momentu, kiedy przypadkowo zrobione zdjęcie kokpitu ujawniło szpiega na pokładzie. 

Kocie legowisko w Boeingu 

Przechodzący pracownik obsługi naziemnej zauważył w kokpicie pilota kota, który leżał na desce rozdzielczej i wygrzewał się do słońca. Takiego pasażera się nie spodziewał, Zwłaszcza w samolocie, który od jakiegoś czasu stoi nieużywany. 

Samolot otworzono, a to co zobaczono w środku, załamało pilotów i obsługę – kokpit został przez kota dosłownie pożarty. Nie wiadomo jak długo kot przebywał w samolocie ani jak się do niego dostał, skoro samolot stał zamknięty, ale widać, że z nudów bądź wściekłości, kot nie żałował zębów ani pazurów i pozostawił bardzo wiele śladów swojej bytności. 

Kokpit został mocno nagryziony i zanim samolot będzie mógł znów wzbić się w przestworza, czeka go mały remont. 

 

😼 Un chat a élu domicile dans un Boeing 737 d’El Al stationné à l’aéroport de Ben Gurion depuis quelques semaines. À...

Posted by Air Plus News on Sunday, February 7, 2021

Koty wcisną się wszędzie, więc to, że jakimś sposobem kot dostał się do zamkniętego samolotu, nie dziwi, ale zapał w niszczeniu robi wrażenie, prawda? 

Jesteś opiekunem psa lub kota? Chciałbyś podzielić się zabawną, wzruszającą lub po prostu ważną dla Ciebie historią na jego temat? Napisz do nas! Wybrane przez redakcję historie opublikujemy na Wamiz.pl. TUTAJ znajdziesz formularz kontaktowy.