Reklama

Pies wychodzi od fryzjera oburzony nową fryzurą. Jego reakcja podbija sieć (VIDEO)

Pies wychodzi od fryzjera oburzony nową fryzurą. Jego reakcja podbija sieć (VIDEO) dog-wow

Chyba każdemu zdarzyło się wyjść od fryzjera z niezadowoloną miną. Wystarczy przycięcie końcówek o centymetr za dużo i tragedia gotowa. Właśnie taka historia przydarzyła się Roxy!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 12.02.2021, 07:35, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:42

Na tym filmie doskonale widać oburzenie Roxy, a wszystko za sprawą nowego wyglądu. I nie jest to nieuzasadnione rozgoryczenie... 

Roxy to suczka z dużą ilością energii. Jest energicznym psiakiem, cieszącym się życiem w 100%. Potrafi okazywać swoje uczucia, zarówno wtedy, kiedy jest radosna, jak i niezawodolona  – na przykład z nowej fryzury.

Coś poszło nie tak 

Zwykle, gdy opiekunka Roxy, Eris, zabiera ją do groomera, prosi, aby skrócić sierść psa na brzuchu i plecach, w ten sposób:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eris baker (@erisbrooke)

Ostatnio Eris zauważyła, że włosy na uszach Roxy lekko się skołtuniły. Kobieta postanowiła coś z tym zrobić, dlatego podczas ostatniej wizyty u groomera poprosiła o skrócenie włosów także na uszach psa.

Irytacja sięgnęła szczytu

Zwykle Roxy jest zachwycona, gdy idzie do fryzjera, ale tym razem po opuszczeniu salonu wyglądała na bardzo zdenerwowaną. Nowa fryzura w ogóle jej się nie spodobała.

Kiedy Eris zobaczyła swojego czworonoga, nie mogła powstrzymać się od śmiechu i nagrała reakcję psa, którym podzieliła się na swoim koncie na Instagramie.

Roxy wyglądała dosłownie jak alpaka! Sami zobaczcie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by eris baker (@erisbrooke)

Na szczęście po kilku minutach irytacji Roxy odprężyła się i zaakceptowała swój nowy wygląd!

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz