Reklama

straz miejska
© Youtube.com/Rajmund Hobot

Straż Miejska przyjeżdża, aby zdjąć kota z drzewa, ale finał zdarzenia zaskakuje wszystkich

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Kobiety podczas spaceru w lesie zauważyły siedzącego na drzewie i przeraźliwie miauczącego kota. Interwencja Straży Miejskiej okazała się nadmiernie skuteczna. 

Cztery kobiety, które wybrały się na spacer po lesie zielonym szlakiem, niespodziewanie usłyszały miauczenie. Na jednym z drzew na dość znacznej wysokości siedział kot, który nie mógł samodzielnie zejść z drzewa. 

Akcja „Kot”

Miauczał przeraźliwie, a nawoływania i zachęcanie kota do zejścia nie na wiele się zdały. W końcu zawiadomiono Straż Miejską. 

Patrol dość szybko przybył na miejsce, ale sytuacja była trudna – bez specjalistycznego sprzętu, czy nawet drabiny, w środku zimy i przy oblodzonej nawierzchni, trudno było pomóc kotu. 

Jedna z kobiet zapytała o możliwość przyjazdu Straży Pożarnej, ale strażnik miejski powiedział, że to niemożliwe. Jest to słuszne działanie, bo zadania straży pożarnej są mimo wszystko szersze  - zaangażowany w pomoc kotu wóz strażacki mógłby być potrzebny przy poważniejszym wypadku. 

Nieoczekiwana puenta

Strażnicy próbowali pomóc kotu, podkładając gałęzie. Mały rozbójnik ignorował ich starania, a w pewnym momencie po prostu… zszedł z drzewa! A kiedy jedna z kobiet próbowała się do niego zbliżyć, po prostu zbiegł z miejsca zdarzenia! 


Nie wiemy, do kogo należał kot, ale mamy nadzieje, że szybko odnajdzie drogę do domu. 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?