Reklama

Dwuletnia dziewczynka spokojnie śpi: nagle naciera na nią puszysty atak! (VIDEO)

Dwuletnia dziewczynka spokojnie śpi: nagle naciera na nią puszysty atak! (VIDEO) cat-happy

Nikt się nie spodziewał, że drzemka tej dziewczynki zostanie przerwana w taki sposób. Wzruszający widok!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 17.02.2021, 18:35

Nagrane zdarzenie doskonale udowadnia, jak piękna może być przyjaźń między dzieckiem a zwierzętami. Film pochodzi z Chin i został już obejrzany przez tysiące internautów.

Dwuletnia Xiao Xi, jak co dzień, ucięła sobie krótką popołudniową drzemkę. Jednak tego dnia jej domowi przyjaciele postanowili do niej dołączyć. Najpierw do dziewczynki podchodzi kot, Wang Cai, i kładzie się obok niej. Niedługo potem, do śpiącej dwójki dołączają kolejne trzy koty.

Wspólna drzemka

Efekt końcowy jest przeuroczy. Xiao Xi spokojnie śpi na środku łóżka, a koty usypiają dookoła niej. Dwa kładą się przy rękach dziewczynki, a dwa przy nogach. Nic bardziej rozczulającego dzisiaj nie zobaczycie. 

Pani Chen, mama Xiao Xi, powiedziała w wywiadzie, że wszystkie koty są adoptowane. Wang Cai był bezpańskim kotkiem, którego kobieta uratowała, dosłownie, z ulicy. To właśnie ten rudy czworonóg ma z dziewczynką szczególnie bliską więź. Wspólna drzemka to ich codzienny rytuał, który oboje kochają i do którego z czasem dołączyły pozostałe czworonogi.

Rodzina Chen dała również dom bezpańskim beagle'owi i labradorowi. Co ciekawe, wszystkie zwierzaki świetnie się dogadują.

Źródło: wamiz.de