Reklama

Mała dziewczynka uczy się raczkować, a pies postanawia jej towarzyszyć i... raczkuje razem z nią

Raczkująca dziewczynka. dog-happy © Screenshot Twitter @humorandanimals

Nić porozumienia, jaka może się nawiązać między dziećmi a psami, nierzadko przekracza możliwości naszej wyobraźni. Efekt jest naprawdę komiczny.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Zwiedziliście już cały internet? Wszystko już widzieliście? Tego na pewno nie! 

Co prawda, niezwykła więź między dziećmi a czworonogami to nic nowego, ale to, co za chwilę zobaczycie, przechodzi ludzkie pojęcie. 

Czworonożny nauczyciel chodzenia

Dziecko i pies to fantastyczne połączenie. Odpowiednio dobrana rasa zwierzaka, staranne wychowanie i nadzór nad zabawą potrafią zdziałać cuda dla rozwoju dziecka. Maluchy uczą się przy psach odpowiedzialności, szacunku dla drugiej istoty, a także wielu innych rzeczy, łącznie z... chodzeniem! 

Na filmiku zamieszczonym na Twitterze widać malusią dziewczynkę, która próbuje raczkować. Niezdarnie, choć uroczo tarza się po podłodze, a obok w kadrze pojawia się jej przyjaciel – pies. Czworonóg widząc, że dziewczynka dzielnie próbuje “pierwszego czołgania”, za wszelką cenę chce jej pomóc. Wchodzi w łapy nauczyciela, kładzie się obok dziewczynki i czołgając się na brzuchu wokół maluszka, chce jej pokazać, jak się chodzi. Sama słodycz! 

Jesteśmy ciekawi, jak będzie wyglądał kolejny etap nauki. Czy pies podoła nauczyć dziecko chodzenia w pozycji wyprostowanej?! Nawet jeśli nie, jesteśmy przekonani, że będzie przy tym mnóstwo frajdy. 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz