Reklama

buldog angielski i opiekun na legowisku

Reakcja buldoga na widok człowieka w jego legowisku jest bezcenna! (VIDEO)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano aktualizacja dnia

Psy uwielbiają wchodzić do naszych łóżek i spać na naszych poduszkach, ale kiedy to my zechcemy położyć się na ich łóżku, zaczyna się dramat! 

Zachowanie człowieka bywa dla psa niezrozumiałe – po co używamy sztućców, ubieramy się czy jemy z talerzy, zamiast z wygodnej miski. A już najbardziej dziwne dla nich jest to, kiedy próbujemy spać w ich łóżku! Przecież mamy własne i to całkiem wygodne!

Ten opiekun dla żartów postanowił nieco nadszarpnąć cierpliwość swojego wielkiego, nieco leniwego buldoga angielskiego. Zobaczcie, jak to się skończyło! 

Zafrapowany psiak

W klipie umieszczonym w sieci Reddit, widzimy buldoga angielskiego, który patrzy zdziwiony na swojego opiekuna i zadaje mu pytanie Co ty u licha robisz?.

A jego opiekun w tym czasie … leży w psim łóżku. Pies zaczyna się coraz mocniej denerwować. 

To moje łóżko! Nie twoje! 

Wyłaź stamtąd!  Zdaje się mówić do swojego opiekuna i coraz mocniej szczeka. Jego opiekun nic jednak nie robi sobie z „gadania” buldoga. 

Pies próbuje też wcisnąć się na łóżko, ale jego plan ma słaby punkt – opiekun szczelnie wypełnia sobą całą przestrzeń. No to już prawdziwy problem. Poczekajcie do końca filmiku, by zobaczyć, jak zakończy się ta historia! 

Jedno jest pewne – o ile psy nie widzą problemu we włażeniu na nasze łóżko, to zdecydowanie nie lubią, kiedy na ich łóżku śpi ktoś inny. 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

1 komentarzy

  • TeamKaluchTK
    TeamKaluchTK
    Nie wytrzymam🤣🤣🤣😂😂😅😂🤣😂🤣😅😅🤣😂😅🤣😂😅😝😝😝😝😝🤣😂😅🤣😂😅😆😁🤣😂😅😆😁🤣😂😅😆😁😝😝😝😝
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

1 komentarz na temat 1

Chcesz udostępnić ten artykuł?