Reklama

Zobacz, jak ten kot robi wszystko, by ocalić opiekunkę przed... kąpielą! (VIDEO)

<p>Chloe strzeże swojej opiekunki... nawet przed kąpielą</p> cat-wow

Koty często padają ofiarą krzywdzącego stereotypu – uważa się je za zdystansowane i skupione tylko na sobie. Jednak chyba każdy opiekun kota wie, że zwierzęta te potrafią być bardzo oddane. A ta kotka najwyraźniej uznała, że jej ukochana opiekunka potrzebuje pomocy!

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Internet obiegło nagranie opublikowane przez Sarah Kelly, 30-letnią asystentkę medyczną i opiekunkę kotki Chloe. Ta urocza kotka tak troszczy się o Sarah, że próbuje ją ratować… podczas kąpieli!

Woda jest niebezpieczna!

Większość kotów nie znosi kąpieli, a spod bieżącej wody ucieka jak oparzona. Być może ta wrodzona niechęć stała się podstawą zachowania kotki Chloe. Ta amerykańska krótkowłosa koteczka uznała, że kąpiąca się opiekunka znajduje się w niebezpieczeństwie i może utonąć.

Na opublikowanym przez Sarah nagraniu widać, jak Chloe martwi się, gdy kobieta wchodzi do wanny, i próbuje ją wyciągnąć.

Rytuał ratunkowy

Choć Sarah uznała zachowanie Chloe za urocze, próbuje uspokoić kotkę i pokazać jej, że nic złego się nie dzieje. Kotka jednak wie swoje… Przy każdej kąpieli daje wyraz swemu zaniepokojeniu i próbuje wyciągnąć Sarah z wanny, szarpiąc ją za ramię.

Kobieta musiała w końcu przyzwyczaić się do tych rutynowych akcji ratunkowych w wykonaniu Chloe… Dobrze wiemy, jak koty potrafią być uparte i konsekwentne!

Opiekunka wciąż jednak stara się pracować nad kotką i „wytłumaczyć” jej, że kąpiel nie jest niebezpieczna. Ciekawe, czy jej się uda…?

Źródło: Animal Rescue Site

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz