Reklama

Fotograf tworzy niezwykłe portrety rodzinne ze zwierzakami  i podbija serca internautów (galeria zdjęć)
zobacz informacje o obrazie
© https://www.bcfarmandfamilyphotography.com/

Fotograf tworzy niezwykłe portrety rodzinne ze zwierzakami i podbija serca internautów (galeria zdjęć)

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano aktualizacja dnia

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Za granicą, zwłaszcza w USA, bardzo popularne jest wykonywanie rodzinnych portretów, które można później zawiesić w salonie nad kominkiem lub wysłać do krewnych w formie pocztówki.

Tasha Hall jest fotografką, mieszkającą w Kanadzie. Wraz z rodziną prowadzi biznes o nazwie BC Farm & Family Photography (Farma BC i fotografia rodzinna). Jak możemy przeczytać na jej stronie, mieszka „pośrodku niczego” (Edgewood – Kolumbia Brytyjska). 

Tworząc portrety, Tasha, postanowiła odejść od typowego sposobu wykonywania zdjęć. Z jej przekonania o tym, że każde zwierzę – od chomika po konia – jest członkiem rodziny powstał projekt o nazwie Farmily. Kobieta podróżuje po kraju i fotografuje rodziny wraz z ich zwierzętami. Tasha bardzo często zabiera na wycieczki swoich bliskich.

Każdy z naszych futrzanych lub pierzastych (a czasem łuszczących się) przyjaciół ma swoją własną, niepowtarzalną osobowość i każdy z nich jest fotografowany w sposób, który wydobywa jego indywidualną duszę. Wielu moich klientów zaprasza mnie rok po roku, aby dokumentować zmiany w ich życiu w miarę upływu czasu.

Tasha planuje napisać książkę, która jednocześnie będzie albumem, w której opisze historie rodzin z którymi pracowała. Obecnie, w czasie pandemii, kobieta podróżuje wyłącznie po Kanadzie, ale przed rokiem 2020 zdarzało się, że w celu wykonania rodzinnej sesji musiała opuścić granice kraju.

Poniżej przedstawiamy galerię 10 zdjęć z serii Farmily.

1. Ile psów jest na zdjęciu?
 


2. Alpaka też człowiek
 

3. Rodzina i przyjaciele
 

4. Jak w bajce
 

5. Na końcu świata
 

6. Jesienny portret

Więcej zdjęć z sesji Tashy Hall możecie obejrzeć na jej stronie internetowej, bądź profilu na Facebooku.

Źródło: boredpanda.com

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz