Reklama

Tata dostaje na Dzień Ojca szczeniaczka husky : jego reakcja jest wzruszająca (VIDEO)

cachorro de husky de color marron y blanco dog-happy © Youtube

„Czy to dzieje się naprawdę?”. Mężczyzna nie mógł uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczył niespodziankę, która czekała na niego po powrocie do domu.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

 

Rodzina mężczyzny postanowiła zrobić mu niespodziankę. Kiedy wrócił z pracy, gdy tylko otworzył drzwi, zastał ją na podłodze w kuchni – mały psiak rasy husky syberyjski

Łzy szczęścia

Mężczyzna nie potrafił ukryć swojego wzruszenia i szczęścia. Niemal natychmiast wziął malucha na ręce. Wciąż pytał, czy to co się dzieje nie jest snem i dzieje się naprawdę.

Film z pierwszego spotkania został opublikowany na portalu YouTube. Jeden z użytkowników skomentował nagranie pisząc, że „zobaczenie dorosłego mężczyzny, który momentalnie się wzrusza, chwyta za serce”. Opinię internauty potwierdza liczba wyświetleń – film ma ich już ponad milion.

Z filmu możemy się dowiedzieć, że mężczyzna opiekował się w przeszłości psem tej samej rasy. Niestety, jego przyjaciel zmarł dwa lata wcześniej. Pies towarzyszył rodzinie przez 13 lat. 

Nowy członek rodziny był wspólnym pomysłem żony i dzieci mężczyzny. Husky jest prezentem z okazji Dnia Ojca. 

Mimo że zwierzęta nie powinny być traktowane jako prezenty, to w przypadku kiedy jesteśmy pewni, że będzie to prezent trafiony i chciany, możemy przymknąć oko. Właśnie tak zdarzyło się w tym przypadku. Nagranie potwierdza, że maluch trafił do kochającej rodziny. 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz