Reklama

Chłopiec idzie odebrać paczkę. Zamiast tego, czeka go niespodzianka, która powoduje, że wybucha płaczem

Chłopiec płacze cat-wow

Chłopiec sądził, że idzie odebrać paczkę do sąsiadów. Tymczasem mama naszykowała mu najpiękniejszą z niespodzianek!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Liam nigdy nie pomyślałby, że jego matka może sprawić mu taką niespodziankę! Kiedy otworzył pudełko, nie mógł przestać płakać!

Znikniecie kota

Franky to mały kociak, który bardzo zżył się ze swoją rodziną. Szczególnie z Liamem, którego uznał za swojego ludzkiego braciszka.

Byli praktycznie nierozłączni, a Liam bardzo o niego dbał. Niestety pewnego dnia Franky zniknął.  Liam miał praktycznie złamane serce.

Rachelle Vaughn, matka Liama również tęskniła za kotem, ale serce krajało się jej na widok cierpienia syna, który nie mógł zaakceptować tego, że jego małego Frankiego nie ma obok.  Robiła wszystko, co było w jej mocy, by znaleźć kota. Opublikowała ogłoszenia, skontaktowała się z okolicznymi schroniskami, opublikowała informacje na grupach w social media – nic nie działało. 

Nagle, po pięciu tygodniach, kiedy wszyscy już stracili nadzieję, ktoś zadzwonił do Rachel z informacją.

Niezwykła niespodzianka

Rozmówca powiedział Rachel, że widział kota podobnego do Franky'iego kilka ulic od ich domu. Rachelle pobiegła na miejsce i znalazła swojego kota! Franky był lekko zdezorientowany, ale zdrowy. Mogła zabrać go do domu. 

Rachelle postanowił zrobić synowi niespodziankę. Powiedziała mu, że musi iść po przesyłkę, która pomyłkowo dostarczono pod zły adres. Nie podejrzewający niczego Liam poszedł ją odebrać. 

Kiedy zapukał, otworzył mu sąsiad trzymający w ramionach jego ukochanego kota! Franky się znalazł! Liam nie był w stanie powstrzymać łez ani nic powiedzieć. Obezwładniające szczęście! 

Kotek oczywiście wrócił do domu i od powrotu nie odstępuje rodziny na krok – nie chce, by znów mu zniknęli!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz