Reklama

Mały kociak stara się napić przy użyciu słomki i podbija serca internautów! (VIDEO)

Mały kociak stara się napić przy użyciu słomki i podbija serca internautów! (VIDEO) cat-wow © YouTube: @RM Videos

Pomysły naszych zwierzaków niejednokrotnie sprawiły, że zaczęliśmy się zastanawiać „gdzie on się tego nauczył?” Tym razem nowej sztuczki nauczył się malutki kot.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 06.03.2021, 17:36, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

 

Koty, w przeciwieństwie do psów, nie są skore do nauki sztuczek. Trudno jest je nauczyć aportowania, miauczenia na żądanie czy chociażby chodzenia na szelkach.

Oczywiście istnieją rasy, które dzięki swojemu charakterowi lepiej przyswajają komendy lub szybciej się uczą, jednak zwykle nauka nie idzie w parze z kocią naturą.

Wyjątek od reguły

Otóż nie nie tym razem! Ten maluch już od samego początku jest ciekawskim stworzeniem. Musiał zauważyć w jaki sposób jego opiekun korzysta ze słomki i zaciekawiony postanowił odtworzyć to zachowanie.

Próba picia przy użyciu słomki została oczywiście nagrana. Filmik zachwycił ogromną liczbę użytkowników portalu YouTube. Po upływie 5 dni od publikacji, nagranie zostało odtworzone prawie 2.5 mln razy. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ ten maluch jest najsłodszą rzeczą, jaką dzisiaj zobaczycie. 

Internauci chętnie komentują wideo. W sekcji komentarzy możemy przeczytać, że zachowanie kotka jest porównywane do tego, co dzieje się w kreskówkach z serii „Tom & Jerry”. Wielu użytkowników uważa, że słomka tylko dodaje nagraniu uroku – już sam widok takiego malucha, próbującego utrzymać się na tylnych łapkach, rozczula każde serce. 

Filmik możecie obejrzeć poniżej:

Wasze zwierzaki również podglądają Wasze nawyki?

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz