Reklama

Królik ratuje kota z opresji: czegoś takiego jeszcze nie widzieliście (VIDEO)

Królik kopie pod szopą. cat-happy © YouTube Daily Mail

Królik Chasky zrobi wszystko, by pomóc koledze w tarapatach. Jego spryt i zaangażowanie zostały już docenione na całym świecie.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

To niesamowite nagranie zostało rozpowszechnione przez brytyjską gazetę Daily Mail. Zarejestrowane na nim zdarzenie miało miejsce w Hiszpanii, nie wiadomo jednak, gdzie dokładnie. Ale to w sumie bez znaczenia: emocje, jakie wzbudza, są uniwersalne.

Oto przed Wami kilkuminutowy filmik, na którym widać niesamowitą akcję ratunkową, której podjął się królik Chasky.

Droga ucieczki

Wszystko zaczyna się niepozornie: ot, królik drepce przy jakiejś starej szopie. Ale nie dajcie się zwieść jego niewinnej aparycji: on właśnie opracowuje plan, jak uratować swojego kolegę.

Po niedługiej chwili zwierzak zaczyna intensywnie kopać pod szopą. Widzowie nie mają już wątpliwości: ktoś jest uwięziony w środku i nie może wyjść!

Królik analizuje na bieżąco stan drogi ewakuacyjnej ©YouTube - Daily Mail

Chasky kopie i na bieżąco analizuje, czy droga ucieczki ma już odpowiednią głębokość na uratowanie przyjaciela z opresji. Wkrótce widać, jak spod ściany wydostaje się biała kocia łapka.

Królik na chwilę odchodzi, analizuje i znowu wraca do roboty. Cóż za inteligentne stworzenie!

Niedługo potem kociak Pelu ma wystarczającą przestrzeń, by wydostać się z pułapki. Podąża za swoim króliczym przyjacielem, by podziękować mu za wysiłek włożony w akcję ratunkową.

Kolejny dowód wspaniałej przyjaźni międzygatunkowej

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz