Reklama

Nasze forum Wamiz już działa!

Nasze forum Wamiz już działa! dog-cat-serious

Wamiz.pl uruchamia forum o zwierzętach dla psiarzy i kociarzy! Skorzystaj z pomocy specjalistów: weterynarzy i behawiorystów oraz wymień się informacjami z innymi opiekunami.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Twój kot nietypowo się zachowuje? Szukasz inspiracji na imię dla swojego szczeniaczka? Chcesz podpytać opiekunów psów o ich doświadczenia z konkretną rasą, bo rozważasz adopcję?

Zapraszamy na nasze nowe forum Wamiz.pl – miejsce wymiany informacji i doświadczeń miłośników kotów i psów. 

Forum Wamiz.pl podzielone jest na kategorie:
•    Adopcja lub zakup, 
•    Zdrowie,
•    Żywienie, 
•    Zachowanie,
•    Pielęgnacja, 
•    Szkolenie.

W celu zapewnienia wysokiej jakości porad, wątki są moderowane przez redaktorów i specjalistów związanych z Wamiz.pl, a każdy użytkownik forum może podzielić się w profilu informacją o swoich zwierzętach i umieścić ich zdjęcia!

Forum Wamiz.pl współpracuje z weterynarzem! 

W Wamiz.pl zależy nam na tym, by dostarczać Wam rzetelne i sprawdzone informacje. Dlatego nasze artykuły poradnikowe są pisane przez behawiorystów, lekarzy weterynarii lub konsultowane z nimi. Nie inaczej jest na naszym forum. Na wybrane pytania odpowie na nim – z ramienia redakcji – absolwentka studiów weterynaryjnych.

Pytania udzielone przez naszego eksperta są oznaczone i dzięki temu zawsze macie pewność, że uzyskaliście rzetelną poradę. 

Znajdź kompana do spacerów z psem dzięki forum Wamiz.pl 

W kategorii Społeczność znajdziecie też tematy związane z innymi kwestiami związanymi z naszymi ukochanymi czworonogami, w tym miejsce, w którym znajdziecie towarzystwo dla waszych pupili!

Serdecznie zapraszamy do zadawania pytań i dzielenia się swoimi doświadczeniami z naszymi czytelnikami. 

O Wamiz

Wamiz to największa grupa mediowa poświęcona zwierzętom domowym.  Działamy m.in. we Francji, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i Meksyku.  Łączymy międzynarodowe doświadczenie, by dostarczyć naszym czytelnikom treści najwyżej jakości. Wamiz.pl odwiedza co miesiąc milion użytkowników. 
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz