Reklama

Ten pies codziennie wywołuje uśmiech na twarzach przechodniów, witając ich w nietypowy sposób

Ten pies codziennie wywołuje uśmiech na twarzach przechodniów, witając ich w nietypowy sposób dog-wow © Courtney Poole

Posiadanie skrzynki pocztowej wbudowanej w ganek może być bardzo przydatne. Dla Courtney Poole i jej męża Evana oznacza to, że nigdy nie muszą się martwić, że ich poczta się zgubi.

Przez Maria Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Dla ich rocznego psa, Rigby, jest to doskonały wizjer. Korzystanie ze skrytki pocztowej jest dla szczeniaka idealnym sposobem do witania gości.

Chce zaprzyjaźnić się z każdym napotkanym człowiekiem i zwierzęciem.

Rigby cieszył się swoją specjalną skrzynką pocztową, odkąd był na tyle mały, że zmieścił się w otworze. Evan i Courtney często podawali go sobie korzystając właśnie z tego otworu.

Pojawiły się trudności

Teraz ważący 70 funtów (ok. 30 kilogramów) Rigby nie może już zmieścić się w skrzynce pocztowej, ale jest na odpowiedniej wysokości, aby wysunąć głowę przez właz, gdy chce rzucić okiem na to, co dzieje się na zewnątrz. Ludzie często zatrzymują się na chodniku i śmieją się na jego widok.

Od czasu do czasu Rigby wkłada nawet jedną ze swoich zabawek do skrzynki pocztowej – kilka chwil później dając sobie specjalną przesyłkę.

Niespodzianka

Pojawienie się Rigby w skrzynce pocztowej może być dość zaskakujące, a przywitanie się z listonoszem nie zawsze przebiega zgodnie z planem. Rigby zwykle siedzi na werandzie wtedy, kiedy jego opiekunowie, czyli kilka razy dziennie, więc tylko raz zaskoczył listonosza. Listonosz był, co zrozumiałe, nieufny i opiekun psiaka musiał przenieść i cofnąć ciekawskiego czworonoga, aby poczta została dostarczona.

 

"People often stop on the sidewalk and laugh at the sight of it.”

Posted by Pawsitive on Friday, July 31, 2020

Na szczęście Rigby i listonosz są teraz w dobrych stosunkach, więc szczeniak może nadal patrolować okolicę z bezpiecznego ganku.

 
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz