Reklama

Ten mops wie, że kąpiel to zło. Dlatego znalazł niezwykły sposób, by pocieszyć opiekunkę, gdy idzie się kąpać

Ten mops wie, że kąpiel to zło. Dlatego znalazł niezwykły sposób, by pocieszyć opiekunkę, gdy idzie się kąpać dog-wow © Shutterstock

Podczas gdy niektóre psy uwielbiają kąpiele, dla wielu to prawdziwa męka. Ten mops obawia się kąpieli do tego stopnia, że za każdym razem, gdy jego opiekunka bierze gorącą kąpiel z bąbelkami przychodzi ją pocieszyć!

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Diego jest szczęśliwy przez większość czasu, z wyjątkiem tych momentów, gdy przychodzi czas na kąpiel.

Kiedy jego opiekunka delikatnie go myje, szczeka, jakby był torturowany i próbuje się ukryć, gdy tylko usłyszy wodę płynącą z kranu.

Złe skojarzenia

Jego pamięć asocjacyjna silnie kojarzy kąpiel z czymś złym do tego stopnia, że nie rozumie, że jego opiekunka traktuje czas spędzony w wannie jako przyjemność. Dodatkowo, pies nie wie, że parująca woda pełna bąbelków jest czymś zupełnie niegroźnym, a wręcz może powodować uczucie błogości.

Na ratunek!

Diego opracował strategię „przyjścia z pomocą” swojej mamie. Dla mopsa kąpiel jest traumatycznym przeżyciem, dlatego solidaryzując się z człowiekiem którego kocha, postanowił udzielać mu swojego wsparcia.

Psiak postanowił, że będzie strzegł swojej opiekunki przed utonięciem. Diego wyciąga łapę i nalega na jej trzymanie przez cały czas trwania kąpieli. Gdy kobieta choć na chwilę puści łapkę, pies natychmiast zaczyna skomleć z niezadowolenia i strachu!

Prawdopodobnie Diego jest niezwykle empatycznym psem, który chce, aby jego opiekunka przez cały czas była bezpieczna. Psiak uważa, że ​​postępuje słusznie, będąc do niej tak przywiązanym podczas kąpieli. Chociaż jego wysiłki mogą nie być konieczne, to bez wątpienia jest to wzruszający widok zarówno dla Raphi, jak i internautów.

@raphiflowers

On Duty Pug anyone? I don’t know why he does this he cries if I don’t hold his paw #fyp #foryou #BaseballSzn #pugsoftiktok #blackpug #fypシ

♬ Sarah - Alex G
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz