Reklama

Kasjerce ginie pies. Kiedy traci nadzieję, w sklepie pojawia się niespodziewany klient

Pies w sklepie dog-happy © Facebook.com/People

Ten dzień kobieta zapamięta z pewnością do końca życia.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

June Rountree pracuje jako kasjerka w sklepie sieci Walmart w Alabamie (USA). Kilka miesięcy temu jej pies, 4 – letni kundelek o imieniu Abby, którego adoptowała z mężem jakiś czas temu, zaginął.

Mimo poszukiwań, psa nie udało się odnaleźć. June powoli traciła nadzieję. 

Niespodziewany klient 

Trzy tygodnie później, kiedy była na zmianie w pracy, niespodziewanie otworzyły się drzwi do sklepu i stanął w nich… czarny piesek. Wyglądał zupełnie jak Abby. Czy to możliwe, że to jej pies? Skąd by się tu wziął, skoro nigdy nie był z June w Walmart. 

June nieśmiało zawołała psa, a ten z radością do niej podbiegł i zaczął lizać ją po rękach. To była Abby! 

Schyliłam się i zaczęłam ją tulić. Nie mogłam powiedzieć słowa. Byłam w zupełnym szoku – mówi June w wywiadzie dla The Washington Post.

W życiu nie podejrzewałabym, że Abby może odwiedzić mnie w pracy. Nie mam pojęcia, skąd wiedziała, że będę właśnie tu!  - dodaje uszczęśliwiona June. 

Danielle Robinette jedna z koleżanek Abby, która była z nią na zmianie udokumentowała spotkanie Abby z jej opiekunką. To naprawdę niewiarygodne, że pies sam, po trzech tygodniach, odnalazł swoja opiekunkę w zupełnie innym miejscu, w którym nie był nigdy wcześniej! 

Choć psa nie było przez trzy tygodnie, nie był wychudzony. June podejrzewa, że ktoś się nim zajął i go dokarmiał. Teraz, po powrocie do domu. Abby niczego nie zabraknie. 

 

June Rountree has no idea how her rescue dog Abby knew to look for her at Walmart.

Posted by People on Friday, December 4, 2020
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz