Reklama

Owczarek niemiecki codziennie czeka na śmieciarkę i ma ważny powód!

Kierowca śmieciarki i owczarek niemiecki. dog-happy © Screenshot YouTube @iNFOnews

Będąc w kanadyjskim Kamloops w środę, możecie być pewni, że tam, gdzie przejeżdża śmieciarka, będzie również pies o imieniu Jett.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 15.03.2021, 06:18, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

 

Mieszkający w dzielnicy Brocklehurst w pięknym Kamloops czteroletni owczarek niemiecki o imieniu Jett, co tydzień czeka cierpliwie na śmieciarkę, a właściwie na jej kierowcę.

Curt Stickley, za każdym razem, kiedy przejeżdża przez dzielnicę, w której mieszka Jett, zatrzymuje się, by chwilę się z nim pobawić i poczęstować go smakołykiem.

Odwet za odwołane spotkanie

Pewnego dnia, kiedy przyjechała śmieciarka, opiekuna psa Dereka Moltera nie było w domu, więc Jett musiał zostać zamknięty w środku i nie mógł się przywitać ze swoim przyjacielem. I tak przez cztery kolejne tygodnie!

Curt zostawił więc w skrzynce Moltera niespodziankę. Hmm… czegóż by się tu spodziewać od kierowcy śmieciarki, zwłaszcza kiedy uniemożliwiło się mu spotkanie z przyjaciółmi...

Na szczęście w skrzynce nie było żadnej przykrej niespodzianki, za to kilka smakołyków dla Jetta, które miały zrekompensować “odwołane” spotkania.

Molter był tak poruszony zachowaniem Curta, że postanowił zadzwonić do jego szefostwa i pochwalić kierowcę za jego fantastyczną postawę. Od tamtej pory stara się też zawsze być w domu, kiedy przyjeżdża śmieciarka, by Jett mógł przywitać się ze swoim przyjacielem.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz