Reklama

Ten bulterier, który kocha się huśtać wprawi Was w dobry humor na cały dzień! (VIDEO)

<p>Tuba lubi r&oacute;żne formy spędzania czasu, ale huśtawka jest zawsze na pierwszym miejscu</p> dog-happy

Są psy, które uwielbiają piłeczki, są psi wielbiciele piszczących gumowych kurczaków, frisbee czy mat węchowych… Są jednak i takie psy, które preferują bardziej oryginalne formy zabawy! Do nich należy Tuba z Teksasu.

Przez Anna Zielińska-Hoşaf

Opublikowano , aktualizacja dnia

Bulterierka Tuba mieszka w Teksasie ze swoimi opiekunami i psią siostrą, Tuną. Ma do dyspozycji dom z ogrodzonym podwórkiem, a na nim – duże drzewo z huśtawką. Pewnie pomyślicie, że huśtawka została zamontowana dla dziecka? Może kiedyś tak było…

Pies na huśtawce

Dla Tuby nie istnieje lepsza zabawa niż obracanie się na huśtawce wykonanej z kawałka starej opony i łańcucha. Wesoła suczka czasem podgryza gumowe siedzisko, ale zwykle wkłada na nie przednie łapy, a tylnymi odpycha się od podłoża – i radośnie wiruje. A potrafi tak godzinami!

Podczas gdy jej siostra Tuna najbardziej lubi obserwować ptaki, Tuba, gdy tylko wyjdzie na dwór, od razu kieruje się na huśtawkę. I do tego nie lubi się nią dzielić! Potrafi bronić zabawki jak największego skarbu.

Hit internetu

Gdy Tuba nie spędza akurat czasu w ogrodzie, lubi wyprawy na psi plac zabaw, kąpiele w jeziorze i beztroskie drzemki. Ale huśtawka zawsze jest na pierwszym miejscu.

Wesoła zabawa Tuby podbiła internet, a filmiki z jej udziałem obejrzało już mnóstwo osób! Zobaczcie sami – ubawicie się do łez!

Źródło: Animal Rescue Site
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz