Reklama

Golden retriever zostaje opiekunem niemowlęcia od narodzin i to, co robi, jest wzruszające!

Golden retriever zostaje opiekunem niemowlęcia od narodzin i to, co robi, jest wzruszające! dog-happy

Bycie opiekunem małego dziecka wcale nie jest prostym zadaniem. Mimo to, ten golden bardzo się stara i wychodzi mu to wspaniale. 

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Bycie nianią dla swojego młodszego rodzeństwa nie jest pracą, która większości z nas przychodzi z łatwością, ale ten uroczy golden retriever niesamowicie ucieszył się na wiadomość o tym, że pod jego dachem pojawiła się nowa, mała istotka.

Nierozłączni

Jeszcze 2 lata temu życie tej rodziny wyglądało zupełnie inaczej. Teraz, kiedy w domu pojawiła się mała Macy, Marshalla można zobaczyć przy jej boku. Pies poczuł się w obowiązku opieki nad dziewczynką i nie odstępuje jej na krok! 

Urocze rodzeństwo dzieli się swoimi codziennymi przygodami na swoim koncie na Instagramie, które podbiło serca już ponad 17 tysięcy osób. Rodzice Marshalla i Macy niemal codziennie udostępniają zdjęcia tej uroczej parki.

Wspólne harce

Marshal od pierwszych chwil spędzonych z siostrą bardzo się uspokoił. Z ogromną ostrożnością i delikatnością bawi się z dziewczynką. Nie ma co ukrywać, że czasami psiak jest najzwyczajniej w świecie zmęczony całodniowymi harcami, ale w tym duecie to Macy dyktuje wszelkie zasady. Mała często ma więcej energii od zwierzaka – zwłaszcza wtedy, gdy zbliża się pora spania!

Zdarzały się takie wieczory, kiedy to nocną porą Marshall i Macy biegali po całym domu, bo zabaw było im mało.

Oczywiście, dziewczynka uczy się szacunku do zwierzęcia, tak jak on musiał nauczyć się delikatnego zachowania w stosunku do niej. Kiedy Marshall zmęczy się w ciągu dnia, znajduje dla siebie spokojny kąt np. łóżko rodziców, i spędza tam czas samotnie. Dziewczynka wie, że kiedy w pobliżu nie ma jej przyjaciela, to oznacza, że nie ma potrzeby szukać go na siłę.

Taka przyjaźń to zdecydowanie coś wyjątkowego!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz