Reklama

Urocze wąsiki i kozia bródka czynią z tego kota sobowtóra Jacka Sparrowa

Kot z brodą i wąsem cat-happy © Instagram.com/@monsieur_nigel_the_cat

Internet oszalał na punkcie tego kociaka!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 22.03.2021, 16:46, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Tom Gudgeon ma 30 lat i mieszka w Londynie. Kiedy w październiku zeszłego roku przyszedł odebrać kociaka do adopcji okazało się, że z całego miotu pozostał tylko jeden. Tom był zaskoczony, bo było to kocię o wprost rozkosznej i niespotykanej fizjonomii. Małe kocię ma dwie czarne plamki na pysku, które tworzą wrażenie wąsików i koziej bródki.

Nigel gwiazdą Instagrama

5-miesięczny kociak dostał imię Nigel, a jego wyjątkowy wygląd nie mógł przejść bez echa. Tom natychmiast założył mu profil na Instagramie o nazwie @monsieur_nigel_the_cat.

Maluch jest często porównywany do Jacka Sparrowa, ale Tom nie ustaje w probach znalezienia mu prawdziwego sobowtóra, zestawia zatem zdjęcia kociaka z innymi gwiazdami i celebrytami uzyskując dość ciekawe efekty.  Dla niektórych bardziej niż do Pirata z Karaibów podobny jest do Charlie Chaplina, a dla innych do Orlando Blooma (z wąsikiem). A co wy sądzicie?

Mimo tego, że kot niczym kameleon dopasowuje się do innych postaci, tak naprawdę najlepiej prezentuje się po prostu jako on sam – gentleman w smokingu.

Kot, który przyciąga uwagę na każdym kroku

Nigel często wychodzi na spacer w  kociej torbie i przyciąga uwagę wielu osób, które mówią, że tak dystyngowanego kota, dawno nie widziały.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz