Reklama

Pokaż ten film wszystkim niedowiarkom, mówiącym, że koty nie kochają swoich opiekunów

Pokaż ten film wszystkim niedowiarkom, mówiącym, że koty nie kochają swoich opiekunów cat-happy

Chcesz wiedzieć, czy koty kochają swoich opiekunów, czy traktują ich tylko jak źródło pożywienia i schronienia? Istnieją filmy, które mówią same za siebie i dają ostateczną odpowiedź.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 24.03.2021, 13:19, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

W internecie krąży mnóstwo śmiesznych czy uroczych filmików, w których główną rolą odgrywają nasi futrzani przyjaciele. Koty są przez nas wręcz uwielbiane! Wielu ludzi zastanawia się, czy to uwielbienie działa również w drugą stronę. Czy koty kochają swoich właścicieli? Czy może tylko są do nas przywiązane wiedząc, że dajemy im czułość, kiedy mają na nią ochotę i jedzenie, kiedy są głodne?

Koty mają reputację niezależnych i samotnych. Dziś poznacie dowód, że pozornie zdystansowana natura kotów to jedynie pozory. 

Koty uwielbiają swoich opiekunów

 ©Reddit @Hamzii_ 

Ten film, opublikowany w serwisie społecznościowym Reddit przez użytkownika @Hamzii_, pokazuje, że kot uwielbia swojego człowieka. Pod filmkiem o tytule „Tak, ona mnie kocha” opublikowanych zostało kilka uroczych zdjęć, na których kot trzyma opiekunkę za rękę w najdelikatniejszy sposób na świecie.

Film, jak mogłoby być inaczej, w ciągu kilku dni zebrał tysiące polubień. Nie ma się czemu dziwić – to oczywisty dowód miłości zwierzęcia do człowieka!

Czy koty tęsknią za opiekunami? 

To kolejne z wielkich pytań związanych z kotami. Istnieją różne badania i teorie na ten temat, ale ich wyniki nie są jednoznaczne.

Każdy kot jest inny i choć większość z nich przegra z psami walkę na okazywanie uczuć, to z pewnością są to zwierzęta, które wykazują dużo większe przywiązanie – kot może za tobą tęsknić nawet wtedy, gdy zmieniasz pomieszczenie w którym się znajdowałeś.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz