Zadaj pytanie na forum Wamiz

Reklama

Pokaż ten film wszystkim niedowiarkom, mówiącym, że koty nie kochają swoich opiekunów

Chcesz wiedzieć, czy koty kochają swoich opiekunów, czy traktują ich tylko jak źródło pożywienia i schronienia? Istnieją filmy, które mówią same za siebie i dają ostateczną odpowiedź.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 24.03.2021, 13:19

W internecie krąży mnóstwo śmiesznych czy uroczych filmików, w których główną rolą odgrywają nasi futrzani przyjaciele. Koty są przez nas wręcz uwielbiane! Wielu ludzi zastanawia się, czy to uwielbienie działa również w drugą stronę. Czy koty kochają swoich właścicieli? Czy może tylko są do nas przywiązane wiedząc, że dajemy im czułość, kiedy mają na nią ochotę i jedzenie, kiedy są głodne?

Koty mają reputację niezależnych i samotnych. Dziś poznacie dowód, że pozornie zdystansowana natura kotów to jedynie pozory. 

Koty uwielbiają swoich opiekunów

 ©Reddit @Hamzii_ 

Ten film, opublikowany w serwisie społecznościowym Reddit przez użytkownika @Hamzii_, pokazuje, że kot uwielbia swojego człowieka. Pod filmkiem o tytule „Tak, ona mnie kocha” opublikowanych zostało kilka uroczych zdjęć, na których kot trzyma opiekunkę za rękę w najdelikatniejszy sposób na świecie.

Film, jak mogłoby być inaczej, w ciągu kilku dni zebrał tysiące polubień. Nie ma się czemu dziwić – to oczywisty dowód miłości zwierzęcia do człowieka!

Czy koty tęsknią za opiekunami? 

To kolejne z wielkich pytań związanych z kotami. Istnieją różne badania i teorie na ten temat, ale ich wyniki nie są jednoznaczne.

Każdy kot jest inny i choć większość z nich przegra z psami walkę na okazywanie uczuć, to z pewnością są to zwierzęta, które wykazują dużo większe przywiązanie – kot może za tobą tęsknić nawet wtedy, gdy zmieniasz pomieszczenie w którym się znajdowałeś.