Reklama

Rolnik jak co rano zagląda do kurnika: kiedy widzi, co wysiaduje jego kura, jest w szoku! (VIDEO)

Rolnik jak co rano zagląda do kurnika: kiedy widzi, co wysiaduje jego kura, jest w szoku! (VIDEO) cat-wow

Często słyszymy, że rodzice to nie ci, którzy płodzą, ale ci, którzy wychowują swoje dzieci, poświęcając swój czas, cierpliwość i miłość. Przybrane potomostwo tej kury jest conajmniej zaskakujące, a jej oddanie  - wzruszające! 

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano , aktualizacja dnia

A kto powiedział, że rodzic adopcyjny powinien pochodzić z tego samego gatunku? Natura nigdy nie przestaje nas zadziwiać, a dowód na takie stwierdzenie pochodzi z Iraku.

Kurdyjski rolnik i żołnierz Goran A Surchi napotkał coś, czego się nie spodziewał w swoim kurniku i nagrał to na wideo. Po śmierci kociej matki trzy osierocone kocięta potrzebowały schronienia, ciepła i opieki. Pod swoje skrzydła (dosłownie) postanowiła je wziąć kura.

Nietypowa rodzina

Pewnego dnia rolnik usłyszał miauczenie dochodzące z kurnika i pomyślał, że kurczaki mogą być w niebezpieczeństwie. Mężczyzna postanowił dokładnie sprawdzić źródło dźwięku. Okazało się, że miauczenie dochodziło spod kury, która postanowiła wysiadywać kocie maluchy!

Surchi codziennie odwiedza swoje zwierzęta i zawsze zauważa, jak współczujące i życzliwe są dla siebie nawzajem.

Zwierzęta budujące nieoczekiwane przyjaźnie z innymi gatunkami, a nawet przyjmujące rolę rodzica, są w przyrodzie częstym zjawiskiem. 

Hit TikToka

Filmik z pierwszego spotkania rolnika z nietypową rodziną został opublikowany na portalu TikTok. Bardzo szybko stał się popularnym nagraniem w tym serwisie. Ponadto, wideo zostało udostępnione poza aplikację kilkanaście tysięcy razy.

Nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz