Reklama

Kobieta widzi wiadomość na Facebook'u i podejmuje decyzję, która zmienia życie 150 psów (VIDEO)

Kobieta trzyma na dłoni drona. dog-happy

Erica Hart od dawna z wypiekami na twarzy śledzi nowinki technologiczne. Teraz dzięki swojej pasji zmienia życie lokalnej społeczności.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Utrata ukochanego czworonoga to jeden z najtrudniejszych momentów w życiu. Dlatego opiekunowie zagubionych zwierzaków robią wszystko, co w ich mocy, by je odnaleźć.

W ostatnim czasie mieszkańcy Goldthorpe w północnej Anglii zwiększyli skuteczność odnajdywania psów dzięki pewnej niesamowitej kobiecie.

Namierzanie psów z powietrza

Erica Hart od dawna pasjonuje się helikopterami i dronami sterowanymi radiowo. Kiedy kilka lat temu przeczytała na Facebooku apel z prośbą o pomoc w szukaniu zaginionego psa, wpadła na świetny pomysł.

Pomyślała, że mogłaby wykorzystać w poszukiwaniach swojego drona. Opiekun psiaka przystał na propozycję i nie żałował! Niedługo potem udało się znaleźć jego ukochanego zwierzaka.

Rozochocona tym sukcesem Erica stwierdziła, że chce pomóc także innym ludziom, którzy stracili psy. Przeczesywanie terenu tradycyjnym sposobem zajmuje dużo więcej czasu niż poszukiwanie z powietrza.

Dzięki Erice udało się już znaleźć 150 zaginionych psów. W pewnym momencie została nawet zaangażowana do policyjnego śledztwa. Pomogła policjantom znaleźć skradzionego shih tzu.
 
Warto zwrócić uwagę, że Erica pomaga w swoim wolnym czasie i całkowicie dobrowolnie. Ach, jak dobrze mieć taką osobę w swoim sąsiedztwie.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz