Reklama

Golden retriever kradnie mikrofon podczas transmisji na żywo, dziennikarka rzuca się w pogoń (VIDEO)

Golden retriever zęby dog-wow
© Unsplash.co/Sandy Millar

Kilkudziesięcioprocentowy wzrost oglądalności dzięki biszkoptowemu słodziakowi. Dziennikarka najadła się jednak strachu.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 15.04.2021, 07:17

Prezenterka rosyjskiej stacji telewizyjnej Mir24 podczas prezentacji prognozy pogody w trakcie popołudniowego wydania wiadomości codziennych została „zaatakowana” przez golden retrievera, który podbiegł do niej, chwycił zębami mikrofon i uciekł.

Zszokowana reporterka Nadieżda Sierjożkina po chwili konsternacji natychmiast zaczęła działać i udała się w pościg za zbiegiem.

Udane odzyskanie mikrofonu

Na szczęście skory do zabawy i psot pies nie odbiegł daleko. Już po chwili można było wznowić transmisję, a Nadieżda relacjonowała nadejście wiosny w Moskwie, kucając obok wielce z siebie zadowolonego psiaka, którego przez całą dalszą relację głaskała. Mikrofon ucierpiał jedynie nieznacznie.

Golden nową pogodynką?

Video, w którym Martin (bo tak ma na imię niesforny psiak) atakuje mikrofon, wzbudziło ogromne zainteresowanie większości zagranicznych stacji telewizyjnych, które chętnie podzieliły się nietypową prognozą pogody ze swoimi widzami. Martin jest teraz sławny na całym świecie! Może zostanie następną moskiewską gwiazdą prognozy pogody?