Reklama

“Anioły latają samotnie”: film o Chaplinie wzrusza do łez

Czarny pies i mężczyzna. dog-sad

Chaplin i jego rodzeństwo dorastali w ruderze za kratami aż do momentu, kiedy w 2020 roku zostali uratowani. Już są bezpieczni, ale ich życiu wciąż daleko do szczęśliwego.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Śliczny młody pies o imieniu Chaplin wraz ze swoim bratem Charliem mieszkają w schronisku dla zwierząt Oasi Nuova Vita w południowych Włoszech. Do września ubiegłego roku dorastali w opuszczonej przez ludzi i Boga ruderze we włoskiej Mandurii. Za kratami.

Mimo trudnych doświadczeń, Chaplin jest bardzo pogodnym i towarzyskim psem. Szybko zintegrował się z innymi zwierzętami w schronisku, choć jak każdy młody pies ma też nieco fiu bździu w głowie. Nie wiadomo dlaczego do dziś nie udało mu się znaleźć domu.

Jedyne, czego chce Chaplin, to miłości i poczucia, że jest dla kogoś ważny. Dlatego pracownicy schroniska i miłośnicy zwierząt robią wszystko, żeby pomóc mu znaleźć rodzinę, która pokocha go całym sercem.

Film z Chaplinem w roli głównej

Ostatnio stworzyli nawet niezwykły film, na którym Chaplin występuje w towarzystwie swojego rodzeństwa. Na nagraniu widać gromadkę ślicznych psiaków kotłujących się wokół wolontariusza.

W pewnym momencie widzimy jak kamera zatrzymuje się na Chaplinie: jego smutne brązowe oczy po prostu łamią nam serce. Jak ktoś może przejść obojętnie obok takiego słodziaka? A do tego ten podkład muzyczny… “Anioły latają samotnie”.

Na filmie widać, jak bardzo Chaplin jest spragniony ludzkiego ciepła. W ramionach swojego opiekuna może czuć się bezpieczny i kochany. Mamy nadzieję, że niedługo znajdzie się ktoś, kto z otwartymi ramionami przyjmie go pod swój dach.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz