Reklama

Pies w środku nocy zaczyna przeraźliwie szczekać. Kiedy opiekun poznaje przyczynę, wie, że musi uciekać

Pies w samochodzie. dog-happy © Screenshot YouTube @ABC 10 News

Pies ze schroniska został okrzyknięty “cudownym szczenięciem” po tym, jak uratował życie mieszkańców San Diego.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 14.04.2021, 07:01, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Pewnego dnia mieszkający w kalifornijskim San Diego Drew Smith postanowił się wybrać do lokalnego schroniska. Od dłuższego czasu chodziła za nim myśl, by adoptować psa, najlepiej golden retrievera.

Życie jednak płata figle i nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli. Dlatego zamiast z goldenem, Drew wrócił do domu z Carlem.

Jaka to rasa? Bohaterska!

Nie, nie, Carl to żadna nowa psia rasa. To absolutnie jedyny w swoim rodzaju psiak małych rozmiarów, ale o wielkim sercu, o czym szybko przekonał się jego nowy opiekun.

Pierwsze tygodnie Drew i jego nowego psa przebiegły bezproblemowo. Szybko się ze sobą zintegrowali, a Carl był tak słodki i grzeczny, że Drew zaczął podejrzewać, że nie umie szczekać. Nigdy nie usłyszał ani jednego dźwięku z jego pyszczka.

Ale pewnej nocy wszystko się zmieniło. Drewa obudziło przerażające szczekanie. Nigdy w życiu czegoś takiego nie słyszał! Na początku próbował uspokoić Carla, ale na nic się to zdało, ten wciąż ujadał na… ścianę. Próbując zidentyfikować przyczynę dużego zdenerwowania swojego psa, Drew zauważył, że po ścianach unosi się ledwo widoczny, szary dym.

Carl wykrył dym w budynku jeszcze zanim alarm przeciwpożarowy zdążył się włączyć! Dzięki jego szybkiej reakcji, mieszkańcy mogli być bezpiecznie ewakuowani.

Niesamowita historia pokazująca, że czasem to nie tyle co my ratujemy zwierzęta, co one ratują nas.
 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz