Reklama

Prowadzi lekcję online, gdy pojawia się jej bokser i sprawia, że uczniowie płaczą ze śmiechu

Prowadzi lekcję online, gdy pojawia się jej bokser i sprawia, że uczniowie płaczą ze śmiechu dog-happy

Praca nauczyciela nie należy do najłatwiejszych. Nawet teraz, kiedy uczniowie nie siedzą w szkolnych ławkach, może znaleźć się ktoś, kto zakłóca porządek lekcji.

Przez Marysia Sinkiewicz

Opublikowano 16.04.2021, 17:01, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Archie, pies rasy bokser, ma bardzo radosną osobowość. Zwierzak bez wątpienia potrzebuje dużo uwagi i nie znosi bycia ignorowanym. 

Próba zachowania powagi

Opiekunka Archiego bardzo starała się zachować spokój i kamienną twarz przed swoimi uczniami… bezskutecznie.

Na filmie widzimy jej psiaka wspinającego się na sofę, aby zająć miejsce obok niej. Nauczycielka była w trakcie czytania treści zadania dla swoich uczniów. Kamera oczywiście była włączona, więc wszyscy uczniowie byli świadkami tej sceny.

Archiemu nie wolno było wchodzić na sofę, ale gdy w grę wchodzą przytulenia i czułości, pies zdecydował się na podjęcie ryzyka. Desperacka próba Archiego miała na celu jedno – zwrócenie na siebie uwagi opiekunki, aby ta go pogłaskała.

Przezabawna scena

Boksery słyną z tego, że wyraz ich pyska przypomina uśmiech. Archie opanował dodatkową umiejętność – naburmuszone wykrzywianie pyszczka, które wywołuje falę czułości. Choć jego opiekunka początkowo starała się ignorować zachowanie psa, maluch szybko zaskarbił sobie fanów w postaci uczniów kobiety.

Kobieta starała się wytłumaczyć uczniom, ze stoickim spokojem, że Archiemu w normalnych okolicznościach nie wolno wejść na kanapę.

Pies jednak nie pozwolił usunąć się z kanapy, po czym podał swojej opiekunce małe łapki, żeby zwrócić na siebie uwagę. Kobieta nadal pozostawała nieugięta i prowadziła zajęcia.

Nagranie z lekcji, w której brał udział Archie możecie obejrzeć poniżej:

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz