Reklama

Pies z DNA żyrafy? Szyja tego pieska robi imponujące wrażenie

Pies_z_dlugą szyją dog-wow

Nieproporcjonalnie długa szyja sprawia, że ten pies wygląda bardzo niecodziennie.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 18.04.2021, 15:51, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Nie wszystkie zwierzęta wyglądają typowo. Ten piesek zdecydowanie do nich nie należy i chyba to właśnie zapewniło mu sławę. Video odkryte na TikTok zawojowało cały świat.

Gatsby to niezwykły, mieszkający w Szwecji pies, który jest krzyżówką owczarka niemieckiego i charta rosyjskiego borzoja. Oba psy są dość duże, ale żadne nie słynie z długiej szyi! Tym bardziej zatem zadziwia „łabędzia” szyja Gatsbiego!

Opiekun pieska też nie znajduje wyjaśnienia fenomenu psiej szyi. W wywiadzie dla Bored Panda opowiada: „W 2019 roku zdecydowaliśmy, że nasza rodzina powinna się powiększyć. Dowiedziałem się o osobie, która szukała opiekunów dla szczeniaków urodzonych z krzyżówki owczarka niemieckiego (matka) z chartem (ojciec). Pojechaliśmy poznać maluchy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gatsby (@followgatsby)

19 sierpnia przejechaliśmy 3 godziny samochodem i kiedy tylko zobaczyliśmy Gatsbiego wiedzieliśmy, że jego miejsce jest przy nas. Miesiąc później, kiedy był już wystarczająco duży do adopcji, pojechaliśmy go odebrać.

Pokochałam go ogromnie i chciałam dzielić się ze światem każdą jego chwilą – opowiada opiekunka. Video Gatsbiego były zatem obecne na YouTube, Instagramie i TikTok. Jego mama nie spodziewała się jednak tsunami zainteresowania.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gatsby (@followgatsby)

Wiele osób komentując wskazywało na to, że Gatsby ma niezwykle długa szyję. Czyżby w jego komórkach kryło się DNA żyrafy?

Niezwykłą uroda Gatsbiego przyciągnęła do niego rzeszę fanów. Na samym Instagramie jest ich już 600! Niedługo rodzina powiększy się o kolejnego szczeniaka – chyba już ze znacznie krótszą szyją.

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz