Reklama

Kierowca widzi worek wyrzucany z jadącej przed nim ciężarówki. Kiedy zagląda do środka, jest przerażony

ciężarówka dog-angry

Pod koniec marca mieszkaniec Kostaryki zauważył, że kierowca jadącej przed nim ciężarówki zatrzymuje się i wyrzuca przez okno duży plastiwkowy worek. Na szczęście postanowił zatrzymać się i zajrzeć do środka.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 20.04.2021, 11:45, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:41

Już kilkakrotnie pisaliśmy o znakomitej robocie, jaką robi stowarzyszenie na rzecz zwierząt w Kostaryce Charlie’s Angel. Tym razem jego pracownicy zamieścili na Facebooku historię pewnej psinki, która łamie nam serce.

Miks teriera, niespełna dziesięciokilogramowa suczka o imieniu Chloe została zawiązana w plastikowy worek i wyrzucona z ciężarówki.

Świadek tego okrutnego zdarzenia natychmiast zareagował, wyciągnął suczkę z worka leżącego na ulicy i wezwał pomoc.

Nie wiadomo, co ze szczeniętami

Na szczęście podczas badania lekarskiego okazało się, że dwuletniej suczce pod względem fizycznym nic się nie stało. Ale to, co musiała przeżyć, jest dla nas trudne do wyobrażenia. Całkowicie przestraszona nie mogła zrozumieć, dlaczego została potraktowana w tak okrutny sposób.

Co więcej, weterynarze zwrócili uwagę, że Chloe miała dość duże sutki, co wskazywało na to, że musiała urodzić szczenięta tuż przed porzuceniem. Strach pomyśleć, co się stało z maluchami...

Czy znajdzie się dla niej dom?

Obecnie działacze na rzecz zwierząt szukają kochającego domu dla psinki. Chloe jest absolutnie uroczą, grzeczną suczką. Bywa na początku nieśmiała, ale kiedy nabierze pewności, bardzo chętnie się bawi zarówno z ludźmi, jak i innymi psami.

Mamy nadzieję, że wkrótce znajdzie dom, na który z całą pewnością zasługuje. Jak na nią patrzymy, to od razu robi nam się cieplej na sercu. No zobaczcie sami, czyż nie?
 

 

CHLOE female · wired hair terrier mix · 2 years · 9.5 kilos / 20lbs · dewormed · spayed · treated or ticks and fleas ·...

Posted by Charlie's Angels - Animal Rescue - Costa Rica on Wednesday, March 24, 2021

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz